SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rekordowe wyniki Wakacje.pl

Wartość wycieczek sprzedanych za pośrednictwem serwisu w roku 2005 wzrosła blisko dwukrotnie w stosunku do roku 2004 i przekroczyła sumę 28,6 mln zł.

Liczba internautów, którzy w minionym sezonie zakupili imprezę zagraniczną za pośrednictwem portalu wyniosła 17 tysięcy - więcej, niż w trzech ostatnich latach działalności firmy (14,5 tys.- 2002-2004).

Miniony rok był dla nas okresem wytężonej pracy i ani na chwilę nie zwolniliśmy tempa. Zwiększyły się nie tylko przychody firmy, ale również zyski, których na razie nie chcielibyśmy ujawniać. Jednak już teraz z całą pewnością możemy stwierdzić, że są wyższe, niż te przewidywane w prognozie na 2005 rok. – mówi Michał Kaczorowski, prezes Wakacje.pl.

Według badania Megapanel/PBI Gemius portal Wakacje.pl w roku 2005 był najchętniej odwiedzaną witryną internetową oferującą usługi turystyczne. Jak zapewnia Kaczorowski – na tak wielkie zainteresowanie propozycjami wyjazdów zagranicznych oraz zaufanie tysięcy Internautów trzeba zasłużyć. Przez niemal siedem lat działalności budowaliśmy trwałe relacje z klientami, staliśmy się też najbardziej przyjazną turystyczną witryną w Sieci, dając użytkownikom Internetu dostęp do szerokich i zróżnicowanych źródeł wiedzy o ofercie. Do ich dyspozycji oddaliśmy jedyne w Polsce internetowe forum poświęcone wyłącznie podróżom, a opisy oferty wzbogaciliśmy o rekomendacje naszych specjalistów. Internauci mają także możliwość zamieszczenia własnej opinii o hotelach we wszystkich regionach turystycznych świata.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rekordowe wyniki Wakacje.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl