SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rekordowy leasing

Franfinance Polska - rekordowy leasing w portalu Money

Franfinance Polska Sp. z o.o. już w pierwszym miesiącu prezentacji swojej oferty na platformie finansowej Money.pl podpisała kontrakt o wartości 1,5 mln zł. Jest to zarazem pierwszy kontrakt zdobyty przez tą firmę poprzez wyspecjalizowaną internetową platformę sprzedażową.

"Jakość usług świadczonych przez portal Money.pl oceniam bardzo wysoko". nie krył radości Jan Robert Samsel dyrektor ds. sprzedaży Franfinance Polska Sp. z o.o. "Zaczęliśmy sprzedawać w połowie grudnia ubiegłego roku, a już w styczniu podpisaliśmy pierwszy kontrakt, i to od razu w takiej wysokości. Z początku byłem pełen obaw nie oferujemy produktu dla klienta masowego, koncentrujemy się raczej na leasingu technologii oraz samochodów ciężarowych. Tym bardziej cieszy nas ten sukces."

"FranFinance Polska pokazała, że e-biznes jest ciekawym nowym kanałem dystrybucji dla praktycznie każdej instytucji finansowej, trzeba tylko chcieć i, co za tym idzie, odpowiednio zmotywować swoją sieć sprzedaży" konstatuje Jerzy Warchałowski, dyrektor ds. sprzedaży on-line w Money.pl. "Instytucje finansowe często jeszcze boją się e-biznesu, nie wiedzą jak się za to zabrać. A wystarczy po prostu mocno prosprzedażowe podejście i sukcesy są tylko kwestią czasu. Dla portalu Money.pl to bardzo ważny i pozytywny sygnał, że oprócz kont w wirtualnych bankach czy kredytów mieszkaniowych rośnie popyt także na inne usługi finansowe. "
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rekordowy leasing

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl