SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Relacje z podróży do Peru Sylwestra Wardęgi promują Virgin Mobile (wideo)

Sylwester Wardęga, jeden z najpopularniejszych youtuberów uruchomił reportażowy format na swoim kanale na YouTube. To główny element działań promocyjnych wirtualnego operatora Virgin Mobile.

Article

Wardęga we współpracy z Virgin Mobile wyjechał do Peru i podjął się wyzwania, aby rozpieścić swoich widzów. Powstały z podróży materiał ma się wpisywać w długofalową strategię Virgin Mobile, nawiązującą do hasła „Daj się rozpieścić”. Relacja z podróży do Peru otwiera nowy, reportażowy format na kanale Sylwestra Wardęgi.

Sylwester Wardęga spędził w Peru 20 dni, a podróż relacjonuje na swoim kanale YouTube. W pierwszym, 14-minutowym filmie pokazano m.in. przepowiednię szamana wróżącego z liści koki,  słynną pustynię Nazca, targ w Pisac czy leczniczą ceremonię kambo z użyciem jadu amazońskiej żaby olbrzymiej. W kolejnym odcinku mowa będzie o „napoju bogów”, czyli tajemniczej ayahuasce.

Zgodnie z zapowiedzią, Sylwester Wardęga planuje kolejne podróże do krajów, z których pochodzą jego subskrybenci. Fani mogą liczyć na oryginalne prezenty z podróży, które youtuber będzie przekazywał autorom najciekawszych komentarzy.

Jak podaje Virgin Mobile, film „Zamieszkałem w Peru” w ciągu trzech dni od publikacji osiągnął ponad 449 tys. wyświetleń i ponad 37 tys. polubień.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Relacje z podróży do Peru Sylwestra Wardęgi promują Virgin Mobile (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl