SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Renata Krzewska prezesem Polskich Badań Czytelnictwa, odchodzi Waldemar Izdebski

Renata Krzewska zastąpiła Waldemara Izdebskiego na stanowisku prezes zarządu spółki Polskie Badania Czytelnictwa (PBC).

31 stycznia br. zgromadzenie wspólników spółki PBC podjęło uchwałę, na mocy której wieloletniego prezesa zarządu Waldemara Izdebskiego zastąpiła Renata Krzewska.

„Zgromadzenie Wspólników (spółka należy do Izby Wydawców Prasy) podziękowało panu Waldemarowi Izdebskiemu za wiele lat pracy w różnych organach Polskich Badań Czytelnictwa, w tym lata kierowania przez niego spółką. Zaangażowaniu i kompetencjom pana Waldemara Izdebskiego spółka PBC zawdzięcza wdrożenie wielu nowoczesnych badań i technologii badawczych, przydatnych wydawcom prasy, w szczególności rozwiązań w zakresie badań eytrackerowych reklamy i algorytmów Machine Learningu” - podkreślono w komunikacie.

„Zgromadzenie Wspólników spółki PBC powierzyło pani Renacie Krzewskiej kontynuowanie prac zmierzających do przekształcania Polskich Badań Czytelnictwa w nowoczesny ośrodek badań i analiz rynku prasowego i komunikacji marketingowej” - dodano.

Kim jest Renata Krzewska

Renata Krzewska była od czerwca 2019 roku prezeską spółki ZPR Media SA, z firmą związana była od 1994 roku. Pełniła m.in. funkcje dyrektorskie w Muratorze (od 2014 roku działającym jako ZPR Media SA),, w latach 2012-2017 była prezeską Muratora i Time SA, później zasiadała w radach nadzorczych ZPR Media SA, Time i IDMnet. Z ZPR rozstała się w 2020 roku.

Również w 2019 roku Krzewska została prezeską Związku Kontroli Dystrybucji Prasy. Od początku 2020 roku obowiązki ZKDP w obszarze informacji o nakładach i rozpowszechnianiu prasy przejęły PBC. ZKDP podjął pod koniec 2020 roku uchwałę o samorozwiązaniu.

Waldemar Izdebski prezesem PBC był od 2013 roku, ze spółką związany był od 2009 roku. Nie zdradza swoich dalszych planów zawodowych.

Dołącz do dyskusji: Renata Krzewska prezesem Polskich Badań Czytelnictwa, odchodzi Waldemar Izdebski

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Loco
Polskie Badania Braku Czytelnictwa
0 0
odpowiedź
User
Misu
Znaczy co likwidacja PBC?
0 0
odpowiedź
User
Chiński
Kto to jest nie znam. Czy cokolwiek osiągnęła może się czym pochwalić oprucz tego że była detektorami
0 0
odpowiedź