SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rewolucja w Grupie Eurozet: więcej osób w zarządzie, podział marketingu

Duże zmiany w Grupie Eurozet, nadawcy m.in. Radia ZET i Planety FM. Zarządy Eurozetu i ZET Premium powiększą się o nowe osoby, podzielony zostaje dział marketingu, a ze stacją pożegna się Przemysław Oracz.

Monika Bednarek, fot. eurozet

Monika Bednarek, fot. eurozet

Do zarządu Eurozetu wejdą Jaromir Sroga, dyrektor biura reklamy Grupy Eurozet oraz Renata Bardecka, zastępca dyrektora generalnego i dyrektor finansowy firmy. Prezesem zarządu i dyrektorem generalnym spółki pozostaje Monika Bednarek, która dotąd zarządzała firmą jednoosobowo.

W zarządzie spółki ZET Premium znajdą się z kolei Rafał Olejniczak, redaktor naczelny Radia ZET i Chilli ZET oraz Marta Czartoryska-Żak, dyrektor działu on-line. Pozostae w nim również Renata Bardecka.

Dział marketingu został podzielony na marketing badań i strategii, którym zarządzać będzie Marta Czartoryska-Żak oraz promocję Radia ZET i Chilli ZET, która podlegać będzie Rafałowi Olejniczakowi.

>>> Najgorszy w historii wynik Radia ZET, Jedynka coraz bliżej

Andrzej Matuszyński, dotychczas dyrektor marketingu Grupy Eurozet, będzie kontynuować projektowo współpracę ze spółką jako niezależna firma. Za marketing sprzedaży oraz B2B w Eurozecie będzie odpowiedzialny Jaromir Sroga.

Od 1 stycznia 2013 r. markami Radio Plus, Planeta FM i Antyradio na stanowisku dyrektora stacji lokalnych zarządzać będzie Marcin Jedliński, obecnie szef Radia Plus (ta funkcja znika). Obecny dyrektor stacji lokalnych Przemysław Oracz z końcem roku rozstanie się z firmą.

- Chodzi o zwiększenie motywacji osób i ich odpowiedzialności - tak zmiany tłumaczy Katarzyna Szczepanik, PR manager Grupy Eurozet.

>>> Monika Bednarek: Chcemy umocnić pozycję numer dwa


Monika Bednarek, prezes Grupy Eurozet, fot. Eurozet

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rewolucja w Grupie Eurozet: więcej osób w zarządzie, podział marketingu

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ex
te same osoby tylko w innej konfiguracji z inaczej nazwanymi stolkami a co sie zmieni na plus dla pracownikow? bo ze dla sluchaczy sie nic nei zmieni to chyba oczywiste.
8 8
odpowiedź
User
warszawiakM
ZENADA...JAK MA SIE COS ZMIENIC W TYM RADIU, KIEDY PAN ZENADA KABOTYN OLEJNICZAK NIE TYLKO ZE NIE ZOSTAL POSLANY DO DIABLA, ALE JESZCZE GO WIECEJ, I DRUGI CIENIAS JAGIELSKI, CHODZACY ZAHUKANY KOMPLEKS NIE ZNAJACY SIE NA MUZYCE.....ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI W GROBIE SIE PRZEWRACA....I O JAKIEJ DRUGIEJ POZYCJI MOWISZ KOBITO....JEDYNKA NAWET W WARSZAWIE WAS WYPRZEDZA.....
9 8
odpowiedź
User
A_Sz
To żadna rewolucja hehe tylko kosmetyczne poprawki, z których raczej nic nie wynika poza umocnieniem pozycji dotychczasowych dyrektorów.

A gdzie w tym wszystkim walka o słuchacza, zwiększenie motywacji dla zespołów pracujących w Grupie Eurozet? wyznaczenie jasnych celów?

Rewolucja?
To tak jak we wczorajszej Rzepie z tymi materiałami wybuchowymi. Headline jest ale bardzo na wyrost.
8 8
odpowiedź
User
ekszet
Mierny i bierny Jedlin zamiast Oracza, który miał jaja. To nie Eurozet to PiS.
8 8
odpowiedź
User
Danusia Krysek
Hehe. W zarządzie ZET Premium na 4 osoby tylko jedna cokolwiek wie o radiu, chociaż nawet to jest wątpliwe.
8 8
odpowiedź