SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rewolucja w Hachette Filipacchi Polska

Jan Dybczyński przestaje pełnić obowiązki wiceprezesa Hachette Filipacchi Polska

Jan Dybczyński, wiceprezes i Dyrektor Generalny Hachette Filipacchi Polska, odchodzi z wydawnictwa. Tak uzasadnia swoją decyzję: (więcej poniżej)

Zamów Newsletter Wirtualnemedia.pl
wersja bezpłatna
- wysyłany codziennie do 7.00
- aktualne wiadomości ze świata mediów, internetu i reklamy na Twój adres emailowy
- informacje o konkursach
- inne dodatkowe "ekskluzywne" informacje

       

W pole "adres-email" należy wpisać adres emailowy i następnie zatwierdzić (trzeba wcisnąć przycisk).

Po wykonaniu tych czynności na podany adres emailowy przyjdzie email z prośbą o potwierdzenie.

"Z końcem sierpnia odchodzę ze stanowiska Wiceprezesa i Dyrektora Generalnego Hachette Filipacchi Polska, którym zarządzam od siedmiu lat.

Od kilku miesięcy pomiędzy mną a Dyrekcją Międzynarodową Hachette narastały różnice dotyczące dalszej strategii Hachette Filipacchi w Polsce. Nie udało mi się obronić mojej wizji.

W końcu lipca Dyrekcja Międzynarodowa grupy poinformowała mnie o decyzji zmiany na stanowisku Dyrektora Generalnego.

Dziękuje wszystkim pracownikom i współpracownikom, dzięki którym Hachette Filipacchi stał się znaczącym wydawnictwem prasowym w Polsce.

Ponad 25 mln egzemplarzy naszych magazynów i 10 tysiecy stron reklamowych sprzedanych w ciągu tych lat nie byłoby możliwe bez ich cieżkiej pracy, zaufania czytelników i ogłoszeniodawców" - pisze Jan Dybczyński, wiceprezes Prezes Hachette Filipacchi Polska.

Międzynarodowa dyrekcja Hachette Filipacchi nie poinformowała oficjalnie, kto zastąpi Jana Dybczyńskiego. Swoją decyzję przedstawi w przyszłym tygodniu. Na wtorek 26 sierpnia 2003, zaplanowana jest wizyta w Warszawie Jeana de Boisdeffre'a, Zastępcy Dyrektora Generalnego Międzynarodowego Hachette Filipacchi Medias.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rewolucja w Hachette Filipacchi Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl