SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM i Radio RMF24 z audycjami na wybory

Na wyborczą niedzielę RMF FM i Radio RMF24 przygotowują specjalne pozycje programowe – wydłużone i dodatkowe wydania „Faktów” oraz wieczór wyborczy. Na bieżąco wyniki wyborów będzie można śledzić też w portalu RMF24.pl.

Na antenie RMF FM i Radia RMF24 już od 20.00 Tomasz Staniszewski poprowadzi specjalne, wydłużone wydania „Faktów” oraz dodatkowe wydanie o 21.30. Dziennikarze zbiorą na gorąco komentarze i przekażą sondażowe wyniki. Reporterzy będą w sztabach wyborczych kandydatów na prezydentów największych polskich miast: Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Krakowa, Katowic i Olsztyna oraz w siedzibie Państwowej Komisji Wyborczej.

RMF FM i Radio RMF24 przygotowują się na wybory

„Wieczór Wyborczy” w Radiu RMF24, z kolejnymi  relacjami reporterów oraz rozmowami z politykami i ekspertami, rozpocznie się o godzinie 21. Wyniki skomentują goście Tomasza Terlikowskiego: Jacek Karnowski, poseł KO i były prezydent Sopotu, Paweł Jabłoński, poseł PiS i były wiceminister spraw zagranicznych, Marcin Duma, socjolog i prezes pracowni sondażowej IBRiS oraz dr hab. Sławomir Sowiński, politolog z UKSW.

Wszystkie najważniejsze informacje na temat wyborów, wstępne wyniki, dane o frekwencji i relacje reporterów ze sztabów na bieżąco będzie można też znaleźć w portalu informacyjnym RMF24.pl.

Wybory samorządowe odbędą się w najbliższą niedzielę 7 kwietnia. Wybierzemy rady gmin, powiatów, sejmiki województw, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. 21 kwietnia w koniecznych przypadkach zostanie także zorganizowana druga tura wyborów.

W okresie od grudnia ub.r. do lutego br. RMF FM było liderem rynku radiowego w Polsce z udziałem 28,3 proc. w grupie wiekowej 15-75 lat (dane Radio Track Kantar Polska). 

Czytaj także: Natalia Nadolczak wydawczynią publicystyki RMF FM

Czytaj także: Grupa RMF FM przekazała sprzęt ukraińskiemu radiu

Dołącz do dyskusji: RMF FM i Radio RMF24 z audycjami na wybory

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Piotr
Radio Muzyka Piss
4 8
odpowiedź
User
Endrju
Mają wspaniałych dziennikarzy w radiu Rmf24 i biorą Tomasza Terlikowskiego. Dlaczego?
1 0
odpowiedź
User
Patryk
Mają wspaniałych dziennikarzy w radiu Rmf24 i biorą Tomasza Terlikowskiego. Dlaczego?
Bo Terlikowski zmądrzał i poprawił swój warsztat dziennikarski. Kiedyś go nie lubiłem, bo był pisowskim fanatykiem. Ale już od dłuższego czasu jest zupełnie innym człowiekiem. Z PiSowskimi mediami chyba sam zakończył współpracę.
1 0
odpowiedź