SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RMF FM liderem słuchalności wśród osób z wykształceniem wyższym, ogromny spadek Trójki

Wśród osób z wykształceniem wyższym najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w okresie od sierpnia do października br. było RMF FM. Największym wzrostem pochwalić się mogło Radio ZET, a najwięcej straciła Trójka - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.comArticle

Udział RMF FM pod względem słuchania wśród osób z wykształceniem wyższym w okresie od sierpnia do października 2020 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 27 proc. Względem poprzedniego roku zwiększył się o 0,2 pkt. proc. - wynika z danych Radio Track Kantar Polska, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęło Radio ZET. Jego udział w rynku wyniósł 12 proc. (do góry o 1,4 pkt. proc. - największy wzrost w zestawieniu).

Podium uzupełnia Eska z udziałem na poziomie 6,4 proc., po wzroście o 0,4 pkt. proc. Stacja awansowała z miejsca czwartego.

Na czwartą lokatę spadła Trójka, która odnotowała największy spadek w zestawieniu - wynoszący 4,6 pkt. proc. do 5,4 proc. udziału.

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od sierpnia do października 2020 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: RMF FM liderem słuchalności wśród osób z wykształceniem wyższym, ogromny spadek Trójki

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Komen
Jakie radio, taka elyta.
odpowiedź
User
zwiadowca
I gdzie jest ta "konserwatywna inteligencja" i ta mityczna "kadra kierownicza", która miała zacząć słuchać trUjki?

Towarzyszu Czabański, rozwaliliście (żeby nie napisać dosadniej) Trójkę, historia wam tego nie wybaczy!

***** ***!!!
odpowiedź
User
krzyś cz.
Joasiu, ty paluszku koło ocząt, zobacz jak pięknie powymiatałaś.
odpowiedź