SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM liderem słuchalności wśród osób z wykształceniem wyższym, ogromny spadek Trójki

Wśród osób z wykształceniem wyższym najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w okresie od sierpnia do października br. było RMF FM. Największym wzrostem pochwalić się mogło Radio ZET, a najwięcej straciła Trójka - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.com Article

Udział RMF FM pod względem słuchania wśród osób z wykształceniem wyższym w okresie od sierpnia do października 2020 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 27 proc. Względem poprzedniego roku zwiększył się o 0,2 pkt. proc. - wynika z danych Radio Track Kantar Polska, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęło Radio ZET. Jego udział w rynku wyniósł 12 proc. (do góry o 1,4 pkt. proc. - największy wzrost w zestawieniu).

Podium uzupełnia Eska z udziałem na poziomie 6,4 proc., po wzroście o 0,4 pkt. proc. Stacja awansowała z miejsca czwartego.

Na czwartą lokatę spadła Trójka, która odnotowała największy spadek w zestawieniu - wynoszący 4,6 pkt. proc. do 5,4 proc. udziału.

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od sierpnia do października 2020 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: RMF FM liderem słuchalności wśród osób z wykształceniem wyższym, ogromny spadek Trójki

27 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Komen
Jakie radio, taka elyta.
33 5
odpowiedź
User
zwiadowca
I gdzie jest ta "konserwatywna inteligencja" i ta mityczna "kadra kierownicza", która miała zacząć słuchać trUjki?

Towarzyszu Czabański, rozwaliliście (żeby nie napisać dosadniej) Trójkę, historia wam tego nie wybaczy!

***** ***!!!
71 7
odpowiedź
User
krzyś cz.
Joasiu, ty paluszku koło ocząt, zobacz jak pięknie powymiatałaś.
46 1
odpowiedź