SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RMF FM nadal bezkonkurencyjne w Krakowie, wzrost Trójki

Przedstawiamy raport Radio Track MillwardBrown SMG/KRC za okres maj - lipiec 2012 przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w Krakowie.

RMF FM nadal bezkonkurencyjne w Krakowie, wzrost Trójki

Na pozycji lidera utrzymało się RMF FM (spadek z 29,30 proc. do 25,90 proc.). Na drugim miejscu umocniła się Trójka (z 9,60 proc. do 13,00 proc.). Na ostatnie miejsce podium - z pozycji czwartej - awansowała Jedynka (z 8,60 proc. do 9,00 proc.). Z kolei na czwartą lokatę spadło Radio ZET (z 9,50 proc. do 8,80 proc. udziału).

 maj 2011 : lipiec 2011sierpień : październik 2011listopad : styczeń 2012luty :
kwiecień 2012
maj 2012 : lipiec 2012
Radio RMF FM29,30%29,00%26,50%27,70%25,90%
Trójka - Program 3 Polskiego Radia9,60%11,10%11,10%8,30%13,00%
Jedynka - Program 1 Polskiego Radia8,60%8,70%9,70%7,90%9,00%
Radio ZET9,50%7,80%7,20%10,20%8,80%
Złote Przeboje Wanda 92,5 FM (Kraków)5,40%6,00%5,80%3,20%6,00%
Radio TOK FM7,00%4,30%6,80%6,80%5,20%
Radio RMF MAXXX (Kraków)5,80%7,30%5,80%7,20%4,90%
Polskie Radio Kraków5,40%5,70%5,30%6,10%4,70%
Radio RMF Classic4,00%3,90%3,40%4,80%4,40%
Radio Eska Rock3,00%3,30%4,30%5,40%4,20%
Radio ESKA (Kraków)1,80%3,00%3,30%3,00%3,40%
Radio CHILLI ZET1,70%2,00%2,00%2,00%2,30%
Radio Maryja2,30%2,20%1,00%2,40%1,80%
Radio Plus Kraków0,70%0,90%0,60%0,30%1,40%
Dwójka - Program 2 Polskiego Radia2,10%0,50%0,60%0,80%1,20%
AntyRadio 101,3 FM (Kraków)1,20%1,90%1,70%1,20%0,90%
Radio PLANETA FM (Kraków)1,10%0,50%0,60%0,50%0,70%
Radio Alfa (Kraków)0,50%0,60%1,30%0,40%0,40%
Radio Bajka (Kraków)--0,10%0,10%0,10%0,30%
Czwórka - Program 4 Polskiego Radia0,30%0,40%1,00%0,20%0,30%
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: RMF FM nadal bezkonkurencyjne w Krakowie, wzrost Trójki

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
asdw kocham RMF FM.
Ważne że radio RMF FM jest na pierwszym miejscu.
To że traci to nie jest ważne, ważne ze mamy kogo kochać.
odpowiedź
User
kociniak
Ooooo.Radio Kraków najniżej od roku.Spadek o dwa punkty - to chyba czas wymienić kierownictwo.10-ciu kierowników nie udźwignęlo odpowiedzialności za pracę 30-tu dziennikarzy.
odpowiedź
User
zenobiusz
Geniusz z Tarnowa powinien natychmiast zostać zrzucony ze stołka! I kierownicy też! Dla dobra tej stacji!!!
odpowiedź
User
kurkuma
W Radiu Kraków czas zakończyć propagandę sukcesu.Bo sukcesów ni ma.Wręcz odwrotnie.Zamiast zwalniać reporterów czas pogonić pożal-się-boże kierownictwo do roboty. Lepiej reklamować na antenie swoje bajki i "tfórczość" męża.No i spędzać 2-godzinne śniadanka w restauracji.
odpowiedź
User
truteń
A słuchaliście "Przed hejnałem"?No to posłuchajcie i nie dziwcie się,ze spada słuchalność.Zawsze tak było-im głupszy program w Radiu Kraków,tym więcej podskakują słupki Trójce.Ten mechanizm działa od 10-ciu lat.Ciekawe czy ESKA w Zakopcu podniesie słupek stacji.
odpowiedź