SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Robert Krosnowski strategic consulting directorem w Kantar Polska

Robert Krosnowski obejmuje nowe stanowisko strategic consulting director w Kantar Polska. Będzie odpowiedzialny za rozwijanie oferty usług doradztwa strategicznego pod kątem modelu biznesowego, strategii komunikacji i merytorycznym.

Robert Krosnowski Robert Krosnowski

Robert Krosnowski specjalizuje się głównie w obszarach w strategii marki, customer experience i innowacjach. Pracował dla klientów z takich branż, jak usługi finansowe systemy płatności, e-commerce, automotive i farmacja. Przez kilka lat był liderem zespołów działających w obszarze strategii marki, oraz customer experience, a przez ostatnie dwa lata zajmował samodzielne stanowisko business development director w Kantar Polska.

- Nasze usługi doradztwa strategicznego opierają się na integracji danych, zaawansowanej analityce wspieranej sztuczną inteligencją oraz globalnym doświadczeniu – wszystko to dostępne w jednym miejscu. Dodatkowo w kilku obszarach działamy we współpracy z Kantar Consulting. Dlatego rozwój oferty doradczej w tym kontekście jest dla naszej organizacji czymś zupełnie naturalnym. Obejmuje nie tylko rozwijanie nowych kompetencji, ale także usystematyzowanie i uporządkowanie istniejących kwalifikacji i wiedzy. Jestem bardzo zadowolony, że mam okazję pracować nad rozwojem tego strumienia przychodów Kantar Polska – komentuje swoją nominację Robert Krosnowski.
 

Dołącz do dyskusji: Robert Krosnowski strategic consulting directorem w Kantar Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl