SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Robert Kubica zachęca do udziału w akcji „Pomaganie przez tankowanie” Lotosu (wideo)

Grupa Lotos rozpoczęła pierwszy etap nowej kampanii społeczno- sprzedażowej pod hasłem „Pomaganie przez tankowanie”. Jej twarzą jest kierowca rajdowy Robert Kubica.

Article

Akcja jest wspólną inicjatywą spółki Lotos Paliwa, Grupy Lotos oraz Fundacji Lotos. Ma ona na celu wsparcie realizacji pasji i marzeń podopiecznych partnerów społecznych Fundacji.  Każdy litr zatankowanego paliwa na stacjach Lotos i Lotos Optima między 16 listopada a 5 grudnia br.  pomoże spełniać marzenia dzieci i młodzieży, które tego potrzebują. Zebrane podczas akcji pieniądze zostaną przekazane wychowankom Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej oraz podopiecznym projektu „Osiedle Sitowie”, który realizowany jest przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku.

W ramach kampanii został przygotowany spot reklamowy z udziałem kierowcy rajdowego Roberta Kubicy oraz przygotowano szereg materiałów wsparcia sprzedaży. Na wszystkich stacjach paliw Lotos oraz Lotos Optima będą umieszczone charakterystyczne dla akcji liczniki informujące o tym ile na chwilę obecną udało się zebrać pieniędzy. Ponadto każdy klient otrzyma od sprzedawcy naklejkę będącą symbolem akcji.

>>> Oglądaj najciekawsze spoty reklamowe na tv.wirtualnemedia.pl

Kampanię wspiera radio RMF FM, które oprócz spotów radiowych, przez cały okres trwania akcji wyemituje specjalny program z udziałem celebrytów i dzieci. Podczas wejść antenowych usłyszymy opowieści podopiecznych Fundacji Lotos, którzy zdradzą swoje marzenia oraz głosy sportowców, którzy będą zachęcać do udziału w akcji. O dotychczasowej kwocie jaka wpłynęła na konto fundacji dzięki tankowaniu informować będą prezenterzy radia podczas wejść antenowych dwa razy dziennie.

Reklama z udziałem Roberta Kubicy pojawi się też w ok. 60 wybranych stacjach telewizyjnych. Finałem będzie emisja podczas Bloku Mikołajkowego w Polsacie. Dochód z emisji reklam wyemitowanych podczas tego pasma jest w całości przeznaczony przez stację na cele charytatywne.

„Pomaganie przez tankowanie” jest pierwszą akcją społeczną nowopowstałej Fundacji Lotos, której jednym z celów jest wyrównywanie różnic społecznych wśród dzieci i młodzieży.

Za strategię oraz kompleksową obsługę świątecznej promocji odpowiada agencja OS3. Spot zrealizował dom produkcyjny f25.

Robert Kubica pojawiał się już wcześniej w reklamach sponsorującej go Grupy Lotos - jesienią br. wspólnie z piłkarzami polskiej reprezentacji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Robert Kubica zachęca do udziału w akcji „Pomaganie przez tankowanie” Lotosu (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl