SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Robert Moreń odpowiada za komunikację korporacyjną w Mars Wrigley

Do zespołu koncernu FMCG Mars Wrigley dołączył Robert Moreń, w roli corporate affairs director na Polskę. 

Robert Moreń, fot. materiały prasowe Robert Moreń, fot. materiały prasowe

Robert Moreń został członkiem zespołu zarządzającego Mars Wrigley Poland. Do jego głównych zadań należą rozwój i realizacja globalnych i regionalnych strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w obszarze brand PR, public affairs, consumer care i ESG.

Odpowiada też za reprezentowanie Mars Wrigley Poland w relacjach z kluczowymi stowarzyszeniami biznesowymi: Polską Federacją Producentów Żywności (PFPŻ) oraz Stowarzyszeniem Polskich Producentów Wyrobów Czekoladowych i Cukierniczych.

Robert Moreń w ostatnich latach współpracował jako konsultant biznesowy współpracujący z branżą start-upów. W swojej karierze doświadczenie zdobywał także w Grupie Assay, MoneyGram. Był także dyrektorem komunikacji Benefit Systems, dyrektorem biura komunikacji korporacyjnej w PLL LOT, rzecznikiem prasowym i dyrektorem departamentu komunikacji korporacyjnej Banku Pekao SA. 

W przeszłości pracował jako dziennikarz, m.in. w tygodniku „Spotkania”, w „Życiu Warszawy”, „Polityce” oraz „USA Today”. Był reporterem „Faktów” TVN. Jest absolwentem studiów geograficznych na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada również dyplom Mass Communications z Oklahoma State University. Wykładowca Uniwersytetu SWPS.

Robert Moreń za Beatę Rożek

Robert Moreń zastąpił na stanowisku Beatę Rożek, która awansowała do globalnych struktur Mars w segmencie Petcare, gdzie objęła stanowisko global head of external communications and content. W globalnym zespole corporate affairs Mars Petcare wspiera tworzenie spójnej komunikacji, budującej reputację marki. W nowej roli odpowiada za prowadzenie zintegrowanych kampanii komunikacyjnych, planowanie i realizowanie działań z obszaru visible Leadership, relacje z mediami oraz kampanie społeczne. Ściśle współpracuje z globalnymi zespołami strategicznej komunikacji biznesowej, public affairs i komunikacji zewnętrznej.

Beata Rożek ma ponad 15-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w obszarze komunikacji zewnętrznej i spraw korporacyjnych, komunikacji wewnętrznej, zrównoważonego rozwoju, public affairs i komunikacji kryzysowej w różnych branżach, w tym FMCG oraz handlu. Pracowała m.in. w Tesco, Danone (Żywiec Zdrój) i Ahold. Do Mars dołączyła w 2018 roku jako dyrektorka ds. korporacyjnych oraz członkini zespołu zarządzającego Mars Wrigley Polska.

Informację podaliśmy po raz pierwszy 8.12.

Dołącz do dyskusji: Robert Moreń odpowiada za komunikację korporacyjną w Mars Wrigley

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mike
Są jeszcze gumy do żucia słodzone cukrem. Prawdziwym cukrem. Może być trzcinowy!
1 0
odpowiedź
User
antygona
zapomnieli dopisać że to stanowisko tylko na 12 miesięcy bez perspektyw na przedłużenie i dlatego było niewielu chętnych...
2 0
odpowiedź