SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Robert Stalmach: z Gazeta.pl do zarządu NetSprint

Robert Stalmach objął stanowisko członka zarządu i jednocześnie dyrektora zarządzającego pionu monitoringu mediów w NetSprint. Odpowiada za całokształt rozwoju usługi Newspoint i jednocześnie będzie wspierał NetSprint w zakresie tworzenia strategii rozwiązań reklamowych.

Robert Stalmach

Robert Stalmach

Na nowym stanowisku Stalmach będzie odpowiedzialny za tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju Newspoint w Polsce oraz na rynkach zagranicznych. Do jego obowiązków będzie należał kompleksowy nadzór nad realizacją budżetu oraz wprowadzaniem nowych funkcjonalności usługi. Ponadto Stalmach będzie wspierał rozwój NetSprint w zakresie nowego ekosystemu reklamowego, m.in. RTB i audience targeting.

Robert Stalmach w latach 2006 - 2012 pracował jako dyrektor ds. licencjonowania treści i usług mobilnych w Gazeta.pl, gdzie odpowiadał m.in. za monetyzację kontentu (w tym relacje z podmiotami monitorującymi media), a w ostatnim czasie, będąc szefem projektu IQad.pl, koordynował działania spółki w obszarze Real Time Bidding. Karierę w Agorze rozpoczął w roku 2000 w dziale nowych przedsięwzięć.

Wcześniej, w latach 1998-2000, pracował w firmie konsultingowej Arthur Andersen, gdzie zajmował się analizami finansowymi, podatkowymi i marketingowymi, opracowywaniem biznes planów i strategii sprzedażowych dla wiodących przedsiębiorstw z Polski i zagranicy.

Stalmach jest doktorem nauk ekonomicznych (doktorat z zakresu zarządzania przez wartość na Wydziale Zarządzania UW), autorem wielu artykułów, książki "Zarządzanie firmą w interesie akcjonariuszy" i współautorem książki "Finansowe uwarunkowania rozwoju organizacji gospodarczych". Jest absolwentem programów executive na INSEAD i eNews 2010/IFRA, wykłada również w WSFiZ w Warszawie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Robert Stalmach: z Gazeta.pl do zarządu NetSprint

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl