SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rocznica "Gali"

Tygodnik Gala - rok na rynku

Tygodnik Gala (Gruner + Jahr Polska) obchodzi rocznicę istnienia na rynku wydawniczym.

Gala, po roku istnienia na rynku wydawniczym jest najlepiej sprzedającym się tygodnikiem w segmencie "people" pod względem łącznej sprzedaży. W ciągu 12 miesięcy od daty ukazania się na rynku (czyli od 23.07.2001 do 21.07.2002) magazyn sprzedał się w ponad 10 milionach egzemplarzy. Średnia sprzedaż w I kwartale 2002 wyniosła 212 440 egzemplarzy .

- Obserwujemy stały wzrost czytelnictwa, w pierwszym półroczu 2002 osiągnęło ono wynik 10,4% (ponad 1.587.000 czytelników). Wyniki sprzedaży i czytelnictwa "Gali" potwierdzają, że na takie czasopismo czekał polski czytelnik - informuje wydawca.

"Gala" została stworzona i wprowadzona na rynek prasowy w 1993 roku, we Francji, a rok później w Niemczech. W obu krajach odniosła ogromy sukces. W Polsce "Gala" została wydana pod koniec lipca 2001 roku.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rocznica "Gali"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl