SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Rolnicy. Podlasie” hitem, ale tracą widzów. Serial ma kilkukrotnie wyższą oglądalność od średniej Fokus TV

W jesiennej ramówce cykl „Rolnicy. Podlasie” ogląda średnio 562 tys. widzów, o 324 tys. oglądających mniej niż przed rokiem. Produkcja nadal ma kilkukrotnie wyższą oglądalność od średnich długookresowych wyników Fokus TV - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

„Rolnicy. Podlasie”; fot. Fokus TVArticle

Cykl „Rolnicy. Podlasie” na antenie Fokus TV oglądać można w niedziele o godz. 20.00. Średnia widownia premierowych odcinków w okresie od 3 września do 22 października br. wyniosła 562 tys. osób, co przełożyło się na 4,16 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 4,37 proc. w grupie 16-49 oraz 4,40 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

W analizowanym okresie największą widownię zgromadził odcinek z 22 października, który śledziło 676 tys. widzów.

Program ma kilkukrotnie wyższą oglądalność od średnich długookresowych wyników stacji. Na przykład udział Fokus TV w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w ub.r. wyniósł 1,07 proc., a w grupie 16-49 było to 1,03 proc.

Dla porównania, cykl „Rolnicy. Podlasie”, emitowany w okresie od 4 września do 23 października ub.r. oglądało 886 tys. osób, przy udziałach wynoszących odpowiednio 6,20 proc., 6,73 proc. i 6,57 proc. Audycja straciła 324 tys. oglądających.

Widzowie w serialu „Rolnicy. Podlasie” oglądać mogą losy ludzi, którzy swoje życie związali z uprawą ziemi i hodowlą zwierząt. Produkcja realizowana jest w regionie podlaskim, to autorski projekt Fokus TV produkowany przez  ZPR Media.

Dołącz do dyskusji: „Rolnicy. Podlasie” hitem, ale tracą widzów. Serial ma kilkukrotnie wyższą oglądalność od średniej Fokus TV

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gienek
tam już nie ma co oglądać bo z rolników zrobiły się gwiazdy i wygłupiają się tylko
odpowiedź
User
gfdd
Ktos zna inny kraj, w którym telewizje pokazują z taką intensywnością i regularnością dooolyyy społeczne?
odpowiedź
User
gfdd
cd. Akurat rolnicy z Podlasia sie wybronili. Nawet bezzębni i w brudnych ubraniach okazują się być dobrymi ludźmi. Ale mamy w polkojezycznych stacjach istną paradę chłopaków do wzięcia, wulgarnych królowych życia, więźniów i więźniarek, rechoczących przed telewizorem, itd., itp. Dlaczego, zamiast pokazywać: co w Polakach dobre, idziemy w utrwalanie i wyrabianie takiego obrazu spoleczenstwa? O dziełach Vegi nie wspominając.

W innych krajach tez są takie warstwy społeczne, a często gorsze. Jednak tam na co dzień serwuje się zachwyt nad własnym krajem, dokonaniami (z lubością przypisując sobie Enigmę czy zwycięstwa i odkrycia), niemal codziennie pokazuje "zwyklych" ludzi, ktorzy robią coś dobrego jak np. lekarzy-silaczy, sukcesy firm, dobra robotę rzemieślników, mówi o książkach, ktore warto przeczytać. Itd. Itp.
odpowiedź