SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rośnie zainteresowanie transmisjami mszy świętej w Polsat News

Cotygodniowe transmisje mszy świętej w Polsat News aktualnie śledzi 536 tys. widzów. W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej relacje zyskały 38 tys. oglądających - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Świątynia Opatrzności Bożej, fot. Polsat News Article

Transmisje mszy świętej w Polsat News oglądać można w niedziele i święta o godz. 9.00, począwszy od 15 marca 2020 roku. Stacja zaczęła relacjonować msze po tym jak z powodu wybuchu pandemii COVID-19 rząd wprowadził wiele obostrzeń, m.in. związanych z ograniczeniem zgromadzeń (w punkcie kulminacyjnych obostrzeń w mszach mogło uczestniczyć maksymalnie 5 osób).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

W okresie od 14 marca do 1 sierpnia 2021 roku transmisje mszy świętej w Polsat News śledziło średnio 536 tys. osób. Przełożyło się to na 7,30 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 4,02 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 3,78 proc. w grupie 16-59 - wynika z udostępnionej portalowi Wirtualnemedia.pl analizy One House opracowanej na podstawie danych Nielsen Audience Measurement.

Największą widownię w analizowanym okresie zgromadziła relacja z 21 marca, którą oglądało 832 tys. osób.

Względem analogicznego okresu rok wcześniej relacje mszy świętej w Polsat News zyskały 38 tys. widzów. Od 15 marca do 2 sierpnia ub.r. transmisje śledziło średnio 498 tys. osób (odpowiednio 5,94 proc., 3,88 proc. i 4,57 proc.).

Udział Polsat News w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2020 roku wyniósł 2,03 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rośnie zainteresowanie transmisjami mszy świętej w Polsat News

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Xxu
To może niech Dorota puszcza msze całą dobę
44 24
odpowiedź
User
IGOR
JESTEM BARDZO ZAWIEDZIONY RYMANOWSKIM , ŻE NIE PODPISAŁ SIĘ POD LEX TVN . TYLE LAT TAM BYŁ .BARDZO MNIE ROZCZAROWAŁ.
51 41
odpowiedź
User
Romana z Niegacic Wielkich
Ja to nawet nagrywam!
24 2
odpowiedź