SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rowland Communications wspiera konsolidację 'Społem'

Krajowa Agencja Handlowa 'Społem' (KAH) odpowiadająca za konsolidację sieci sklepów 'Społem', rozpoczęła współpracę z Rowland Communications w zakresie kompleksowych działań public relations.

Rowland będzie odpowiadać za kształtowanie wizerunku sieci „Społem”, współtworzenie strategii komunikowania KAH z jej grupami docelowymi, w tym prowadzenie relacji z mediami.

„W związku z rozpoczęciem konsolidacji największej polskiej sieci sklepów spożywczych „Społem” nawiązaliśmy współpracę z Rowland Communications. Przedsięwzięcie ma bardzo duży zakres oraz zasięg, dlatego postanowiliśmy skorzystać z usług doradców public relations w zakresie budowania spójnej polityki komunikacyjnej w stosunku do naszych grup docelowych. Zależy nam, aby dialog z naszym otoczeniem biznesowym - zarówno spółdzielcami, jak i partnerami, dostawcami, klientami, a także opinią publiczną - był prowadzony profesjonalnie i odpowiadał naszej strategii oraz przyjętym wartościom” - mówi Joanna Kwiczor, dyrektor marketingu w Krajowej Agencji Handlowej „Społem”.

Za obsługę projektu odpowiada dział Corporate & Financial Relations, specjalizujący się w projektowaniu i realizacji kompleksowych kampanii korporacyjnych i wizerunkowych, a także w zarządzaniu kryzysami, doradztwie strategicznym oraz obsłudze spółek giełdowych, w tym investor relations.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rowland Communications wspiera konsolidację 'Społem'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl