SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rozmowy wideo możliwe na portalu randkowym Sympatia.pl

Portal Sympatia.pl (Ringier Axel Springer Polska) wprowadził nową funkcję - możliwość prowadzenia rozmów w formie wideoczatu. W czasie pandemii ma to ułatwić użytkownikom nawiązywanie relacji.

fot. RASP Article

Dzięki nowej funkcji nawiązywanie znajomości ma być łatwiejsze i bezpieczniejsze, ponieważ użytkownicy będą mogli najpierw sprawdzić, kim jest ich rozmówca.

- Osoby korzystające z portali randkowych doskonale wiedzą, że najważniejszym momentem nawiązywanych relacji jest spotkanie w cztery oczy. To ono weryfikuje, czy dobrze oceniliśmy osobę po drugiej stronie i czy jest tak zwana chemia. Możliwość zobaczenia się w okienku kamery nie tylko przybliży ten moment, ale też pozwoli przyspieszyć dobrze zapowiadającą się relację czy uniknąć rozczarowania, jeśli osoba po drugiej stronie nie do końca odpowiada naszym wyobrażeniom – uzasadnia Magdalena Tokarzewska, product manager serwisu Sympatia.pl

Zaproszenie do wideoczatu będzie możliwe po otwarciu okienka rozmowy i kliknięciu w ikonkę kamery. Rozmowa zacznie się wtedy, kiedy druga strona wyrazi na nią zgodę i zaakceptuje zaproszenie. Dostęp do funkcji będą mieć wszyscy użytkownicy posiadający pakiet Premium.

Facebook Dating działa już w Polsce

Facebook udostępnił polskim użytkownikom aplikacji mobilnej platformę Facebook Dating umożliwiając im umawianie się na randki. Profil w sekcji randkowej ma być odseparowany od głównego konta na Facebooku zapewniając odpowiedni stopień prywatności, zaś algorytm aplikacji na podstawie danych podanych przez użytkownika ma dobierać najlepszych kandydatów i kandydatki do randkowania.

Serwis Sympatia.pl istnieje w Polsce od 2002 roku, był pierwszym portalem randkowym w Polsce. Jego celem jest wzajemne nawiązywanie relacji przez użytkowników i łączenie ich w pary.

Według danych PBI/Gemius we wrześniu 2020 r. Sympatia zanotowała 1,18 miliona użytkowników, którzy dokonali 203 milionów odsłon, a średni czas przebywania na stronach serwisu wyniósł 1 godzinę i 56 minut.

Dołącz do dyskusji: Rozmowy wideo możliwe na portalu randkowym Sympatia.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl