SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Rozwija się! - Katarzyna Zielińska w kampanii Podkarpackiego

Startuje kampania promocyjna województwa podkarpackiego przygotowana przez firmy Demo Effective Launching, PRO Media House i DiGi Media Store. Twarzą akcji pod hasłem jest Katarzyna Zielińska.

„Rozwija się! - Katarzyna Zielińska w kampanii Podkarpackiego

Rozpoczynająca się właśnie kampania województwa podkarpackiego pokazuje 10 projektów realizowanych z udziałem środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007–2013. Każda z przedstawianych inwestycji należy do innego obszaru, m.in. transportu, ekologii, zdrowia, szkolnictwa, przedsiębiorczości oraz turystyki i kultury. Akcja pod hasłem „Rozwija się! Podkarpackie po naszej myśli” ma zwrócić uwagę mieszkańców tego regionu na kluczowe znaczenie tych projektów dla jego rozwoju gospodarczego i społecznego. Twarzą kampanii jest aktorka Katarzyna Zielińska, znana z serialu „Barwy Szczęścia” i programu „Kocham cię Polsko”.

„Przestrzeń otwarta” – za 400 tys. zł nowe logo, hasło i strategia podkarpackiego

Działania reklamowe będą prowadzone w całym województwie podkarpackim, obejmując telewizję (spoty 20- i 45-sekundowe w TVP Rzeszów), radio (spot 15-sekundowy w Polskim Radiu Rzeszów, Esce Rzeszów, Wawie Rzeszów i Złotych Przebojach RES), prasę („Nowiny”, „Super Nowości", „Teraz Rzeszów”, „Życie Podkarpackie”, „Gazeta Wyborcza”), internet (nowiny24.pl, rzeszow.gazeta.pl, mmrzeszow.pl, echodnia.eu) oraz outdoor (billboardy, telebimy i ekrany LED).

Strategię i Kreację kampanii – zaplanowanej do końca czerwca – przygotowała agencja Demo Effective Launching, a za planowanie i zakup mediów odpowiadają domy mediowe DiGi Media Store (internet) i PRO Media House (pozostałe media).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Rozwija się! - Katarzyna Zielińska w kampanii Podkarpackiego

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Grzegorz z Sanoka
Ale Radio Bieszczady już od dawna nie nadaje...!!!

Jeśli powyższa informacja wyszła w tym brzmieniu od twórców akcji to już widać z jakimi fachowcami mamy do czynienia :)
8 8
odpowiedź
User
Bruce
WTF is Katarzyna Zielinska?
8 8
odpowiedź