SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

'Rozwój niesie zmiany'

Efektem systematycznego rozszerzania i uruchamiania nowych projektów w zakresie public relations w Grupie Animex, są zmiany personalne i awanse.

Na stanowisko Dyrektora ds. PR Zewnętrznego Grupy Animex powołano Andrzeja Pawelczaka, związanego  od 2000 roku z Zakładami Mięsnymi Morliny, doświadczonego managera i uznanego w branży specjalistę.

- Szukaliśmy na to stanowisko osoby, która zna rynek, ma gruntowne przygotowanie merytoryczne i szerokie doświadczenie - mówi Morten Jensen Prezes Zarządu Dyrektor Generalny Grupy Animex.
- Świadectwem tego są między innymi ostatnie lata kariery zawodowej Pana Pawelczaka. Przed obecnym awansem z powodzeniem i sukcesem realizował obowiązki m.in. Dyrektora ds. Zasobów Ludzkich w zakładach Morliny. Dodatkowym atutem przemawiającym za powierzeniem Panu Andrzejowi Pawelczakowi tej funkcji jest znajomość specyfiki i zasad funkcjonowania branży i całego rynku mięsnego w Polsce - dodał Jensen.

Andrzej Pawelczak ukończył Akademię Rolniczą w Poznaniu - Wydział Rolny oraz University of Minessota - MBA Business Administration Program - stypendium Fulbrighta.

Przez lata piastował wysokie stanowiska menadżerskie, był również konsultantem ds. rynku polskiego takich firm jak: Hormel Foods Corporation i Campofrio Alimentacion.
 
Drugi awans w grupie Animex to powierzenie Lidii Zalewskiej stanowiska Dyrektora ds. PR Wewnętrznego. Lidia Zalewska związana jest z Animexem od 1999 roku. Przez 6 lat przeszła kilka szczebli kariery zawodowej, zaczynając w 1999 od specjalisty ds. marketingu poprzez specjalistę ds. public relations. Na obecne stanowisko awansowała z funkcji PR Managera.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Rozwój niesie zmiany'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl