SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RTB House: Agnieszka Gilewska odpowiada za rozwój biznesu, Mateusz Dąbrowski szefem sprzedaży. Abgarowicz Hada z nowymi kompetencjami

Agnieszka Gilewska przejęła obowiązki Łukasza Abgarowicza na stanowisku business development director Poland. Menadżer objął nową funkcję head of new products. Mateusz Dąbrowski został szefem sprzedaży, a Tomasz Hada dyrektorem regionu krajów Beneluksu.

Agnieszka GilewskaArticle

Łukasz Abgarowicz jako head of new products jest odpowiedzialny za opracowanie koncepcji biznesowej nowych produktów oraz ich wdrożenie i rozwój na poziomie globalnym. Z RTB House jest związany od stycznia 2014 roku.

Dotychczasowe obowiązki Łukasza Abgarowicza na stanowisku business development director Poland przejęła Agnieszka Gilewska. Odpowiada za całość działań biznesowych w kraju, w tym m.in. za strategię sprzedaży, nowe kierunki rozwoju oraz wyniki finansowe polskiego oddziału spółki.

Agnieszka Gilewska dołączyła do RTB House w 2015 roku. Objęła funkcję customer service executive, na przestrzeni czterech lat awansując kolejno na stanowisko senior account manager, następnie head of account management. Zarządzała strukturami biznesowymi odpowiedzialnymi za obsługę polskich klientów. Wcześniej pracowała m.in. w niemieckiej firmie Koenig & Bauer.

Mateusz Dąbrowski i Tomasz Hada na nowych stanowiskach w RTB House

Nowe stanowisko objął również Mateusz Dąbrowski, który jako head of sales odpowiada za zarządzanie strukturami sprzedaży w Polsce. Z RTB House jest związany od września ubiegłego roku. Zaczynał jako project manager, następnie awansował na stanowisko sales process coordinator. Przed dołączeniem do RTB House pracował m.in. dla takich firm, jak Mars, Nielsen czy Jerónimo Martins.

Dyrektorem regionu krajów Beneluksu został Tomasz Hada. Jako business development director DACH & Benelux jest odpowiedzialny za strategiczne zarządzanie działaniami sprzedażowymi firmy na lokalnych rynkach.

Rozpoczął pracę dla RTB House w 2017 roku jako project manager. Następnie, jako business development director DACH, odpowiadał za planowanie i realizację działań biznesowych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w firmie McKinsey & Company.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: RTB House: Agnieszka Gilewska odpowiada za rozwój biznesu, Mateusz Dąbrowski szefem sprzedaży. Abgarowicz Hada z nowymi kompetencjami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl