SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rusza tegoroczna edycja nagród PSPR

Polskie Stowarzyszenie Public Relations rozpoczyna tegoroczną edycję nagrody ŁEB PR.

Do 5 maja wśród członków stowarzyszenia zbierane będą propozycje kandydatur, spośród których kapituła nagrody wybierze tylko jedną osobę i nagrodzi ją tytułem i statuetką ŁEB PR.

ŁBY PR są wyróżnieniem nadawanym dorocznie przez Polskie Stowarzyszenie Public Relations w celu uhonorowania osoby, której dorobek zawodowy i publiczny stanowi ważny wkład w rozwój branży public relations w Polsce.

- ŁBY PR nie mają bieżącego, doraźnego charakteru – mówi Rafał Czechowski, Prezes PSPR – Honorujemy osoby, których cały dorobek – zarówno zawodowy jak i społeczny – w znaczący sposób wpłynął na kształt branży PR w Polsce. Jako że nie skupiamy się na sukcesach osiągniętych w danym roku, można powiedzieć, że jest to nagroda za „całokształt dokonań”.

Po raz pierwszy PSPR przyznało tytuły ŁBÓW PR podczas jubileuszowego spotkania z okazji 10-lecia działalności, w czerwcu 2005. Wyróżnienia otrzymali wówczas prof. Krystyna Wojcik, Piotr Czarnowski oraz prof. Ryszard Ławniczak. Tylko za pierwszym razem wyjątkowo wręczone zostały trzy ŁBY PR, w kolejnych edycjach co roku może być tylko jeden zwycięzca. W 2006 roku nagroda nie została wręczona.

Członkowie PSPR będą mogli zgłaszać swoje propozycje kandydatur do nagrody do 5 maja 2006 (www.pspr.org.pl). Do 10 maja pełna lista zgłoszeń zostanie ogłoszona publicznie. Potem spośród kandydatów kapituła nagrody wybierze tę jedną osobę i nagrodzi ją tytułem i statuetką ŁEB PR. Kapitułę stworzą wspólnie: członkowie Zarządu PSPR, członkowie Rady Nadzorczej PSPR, Przewodniczący Oddziałów PSPR oraz laureaci ŁBÓW PR z poprzedniej edycji.

Ogłoszenie zwycięzcy i uroczyste wręczenie ŁBA PR 2007 nastąpi podczas specjalnego spotkania towarzyszącego Walnemu Zgromadzeniu Członków PSPR, które planowane jest na połowę czerwca 2007 r.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rusza tegoroczna edycja nagród PSPR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl