SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ruszył serwis harvard.trenerzy.pl

Firma szkoleniowa Training Partners podpisała z Harvard Business School umowę o współpracy

Dzięki temu powstał bezpłatny polskojęzyczny serwis harvard.trenerzy.pl, zawierający artykuły na temat zarządzania pochodzące z Harvardu.

Training Partners uzyskała, jako jedyna polska firma szkoleniowa, prawo do publikowania w internecie tekstów pochodzących z "Harvard Business School Working Knowledge". Ten prestiżowy magazyn zawiera teksty autorstwa najwybitniejszych ekspertów z Harvardu. Partnerzy HBS na całym świecie co miesiąc tłumaczą je i udostępniają lokalnym menedżerom. Teraz do czytelników dołączą Polacy.

Co miesiąc wybrane, najciekawsze pozycje, publikowane będą w języku polskim na stronie www.harvard.trenerzy.pl. - Przedsiębiorcy i menedżerowie będą mogli przeczytać trzy, cztery najciekawsze teksty miesięcznie - wyjaśnia Jan Mądry, prezes Training Partners. - Ich wyboru dokonają nasi trenerzy, oceniając, na ile dany artykuł może być przydatny polskim czytelnikom. Teksty dotyczyć będą przede wszystkim przywództwa, zarządzania strategicznego, zarządzania ludźmi i umiejętności menedżerskich. Chcemy też publikować artykuły, które zawierają nietypowe, czasem kontrowersyjne spojrzenie na biznes, albo stawiają nowe, przełomowe tezy w dziedzinie zarządzania.

Dostęp do artykułów jest bezpłatny. Pierwsze teksty w języku polskim pojawiły się w serwisie w ostatnich dniach lutego.

Training Partners jest firmą szkoleniową specjalizującą się w kształceniu umiejętności osobistych, menedżerskich i handlowych. Prowadzi też wyjazdy integracyjne i zamknięte (prowadzone na zlecenie jednej firmy) podyplomowe studia menedżerskie.

Harvard Business School istnieje od 1908 roku. Była pierwszą szkołą w USA, która od kandydatów na słuchaczy wymagała ukończenia wyższych studiów. Dziś oferuje studia MBA, doktoranckie i prestiżowe programy edukacyjne dla menedżerów. Najbardziej elitarna szkoła biznesu na świecie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ruszył serwis harvard.trenerzy.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl