SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ruszyła platforma o nowych technologiach APA Lab.

Firma APA Group uruchomiła platformę internetową o nowych technologiach APA Lab. Jest to ekspercki serwis, w którym można znaleźć praktyczną wiedzę dotyczącą nowoczesnych technologii.

Article

Platforma prezentuje treści przeznaczone dla: pracowników biur projektowych, project managerów, inżynierów, programistów, konsultantów technicznych, automatyków, elektryków oraz pasjonatów nowinek technologicznych.

Z publikacji pojawiających się na APA Lab. będzie można dowiedzieć się m.in.: jak oszczędzać energię w dużym przedsiębiorstwie i na mniejszą skalę, jak mają się w Polsce inteligentne domy i miasta oraz jakie produkty i projekty w zakresie przemysłu 4.0 i nowych technologii są właśnie wprowadzane i wdrażane.

- Będziemy pisali zarówno o rozwiązaniach dla biznesu i przemysłu, jak i o sprawach bardziej codziennych, istotnych dla naszych miast, miejsc pracy i przestrzeni, w której żyjemy - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Artur Pollak, prezes zarządu APA Group i główny pomysłodawca projektu. - Na platformie znajdzie się miejsce na wywiady z praktykami branży, prezentowanie najciekawszych innowacji, czy relacje z największych targów i wydarzeń branżowych na świecie - dodaje.

Główne przesłanie APA Lab. brzmi: „Chcemy dzielić się wiedzą, chcemy wzbudzić dyskusję, chcemy inspirować i dać się zainspirować.”

Nowa platforma jest zbudowana tak, by ułatwić komunikację z czytelnikami. Dzięki temu będą tam pogłębiane nie tylko tematy, które za ważne uzna redakcja, ale także te, które zasugerują czytelnicy. Wiadomości wysyłane przez fan page oraz przycisk „Napisz do nas” pozwolą stworzyć współtworzone przez samych odbiorców miejsce w sieci.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej