SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do XVII edycji konkursu Złote Spinacze

16 lipca uruchomiona została platforma konkursowa, za pomocą której należy zgłaszać projekty do tegorocznej edycji konkursu Złote Spinacze. Organizatorem konkursu jest Związek Firm Public Relations, patronem medialnym portal Wirtualnemedia.pl.

Article

Zgłoszenia do tegorocznej edycji Złotych Spinaczy przyjmowane będą w trzech terminach: I termin – do 12 sierpnia, godz. 16:00, II termin – do 2 września, godz. 16:00 oraz III termin – do 5 września godz. 16:00.

Prace można zgłaszać do łącznie 34 kategorii - 18 głównych, 3 specjalnych oraz 13 sektorowych. Każdy projekt musi zostać zgłoszony do przynajmniej jednej kategorii głównej oraz może zostać dodatkowo zgłoszony do maksymalnie 2 innych kategorii głównych, 3 kategorii specjalnych, a także 1 kategorii sektorowej.

Projekty walczyć będą o Złote, Srebrne i Brązowe Spinacze. Podczas gali wręczony zostanie także Tytanowy Spinacz dla „Najlepszego w konkursie”. W celu wyłonienia zwycięzcy tej nagrody, organizator przeprowadzi wewnętrzny ranking podmiotów biorących udział w konkursie, zgodnie z przyjętą w regulaminie punktacją.

Za pośrednictwem specjalnej platformy przeprowadzony zostanie plebiscyt na Nagrodę Publiczności. W plebiscycie będą konkurować projekty, które otrzymały nominację do II etapu, a także zgłosiły swój udział już na etapie zgłaszania projektu do konkursu głównego.

Wszystkich zwycięzców poznamy podczas uroczystej Gali rozdania nagród 6 grudnia 2019 w hotelu Hilton w Warszawie.

Celem konkursu Złote Spinacze jest promocja najlepszych praktyk PR-owych i komunikacyjnych, a także zwiększanie profesjonalizmu branży.

W ubiegłym roku jury Złotych Spinaczy przyznało: 20 Złotych, 34 Srebrnych oraz 28 Brązowych Spinaczy. Najwięcej statuetek i Tytanowy Spinacz drugi rok z rzędu trafił do agencji Big Picture. Po cztery nagrody przyznano agencjom MSLGROUP i Linkleaders, trzy trafiły do Cohn&Wolfe. Tytułem Gwiazdy PR uhonorowano Jerzego Owsiaka, szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Dołącz do dyskusji: Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do XVII edycji konkursu Złote Spinacze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl