SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ruszyło Radio Infor.pl

Grupa Infor PL uruchomiła internetową rozgłośnię dla księgowych. Jest ona integralną częścią Platformy Księgowych Infor FK. Hasło radia brzmi: „Przyjemna muzyka, użyteczne informacje”.

- Szukaliśmy nowych niestandardowych pomysłów na rozszerzenie oferty dla księgowych, które są bardzo dużą grupą odbiorców produktów Grupy Infor PL. Jednocześnie szukaliśmy sposobu na wyróżnienie naszego nowego produktu, którym jest Platforma Księgowych Infor FK - mówi Artur Borkowski, redaktor naczelny Radia Infor.pl.

Radio Infor.pl rozpoczęło nadawanie testowe 7 stycznia br. Emituje audycje skierowane są do księgowych oraz osób zajmujących się kadrami i podatkami w firmach i urzędach. Radio wypełniają informacje z zakresu podatków, prawa pracy i ubezpieczeń, rachunkowości i prawa gospodarczego.

Informacje branżowe podawane są w różnych formach. Jedną z nich jest „Kalendarium” służące przypomnieniu o najważniejszych terminach i obowiązkach urzędowych na dany dzień, czy wchodzących w życie przepisach. Słuchacze specjalistyczną wiedzę czerpać mogą z „Przeglądów prasy fachowej” oraz felietonów „Pieniacza podatkowego” i wywiadów z ekspertami. Mogą też przesłać do radia na adres radioinfor@infor.pl swoje pytania, na które odpowiedzą eksperci. Między audycjami nadawana jest spokojna muzyka.

Głosem radia jest Izabela Goryniak, dziennikarka radiowa z ponad 10-letnim stażem. Na antenie Radia Infor.PL codziennie pojawiać się będą również głosy i komentarze dziennikarzy „Dziennika Gazety Prawnej” oraz redaktorów specjalistycznych czasopism Infor PL m.in.: „Biuletynu VAT”, „Monitora Księgowego”, czy „Monitora Prawa Pracy i Ubezpieczeń”.

Radio nadaje w godz. od 8.00 do 15.00, później emitowane są powtórki. Programy po emisji są udostępniane w formie podcastów.

Radio Infor.PL jest dostępne wyłącznie na Platformie Księgowych Infor FK działającej pod adresem www.inforfk.pl. Obecnie trwa trzytygodniowy okres promocyjny, podczas którego można bezpłatnie korzystać z Platformy. Potem roczny koszt dostępu do Infor FK wynosić będzie 948 zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ruszyło Radio Infor.pl

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Monika
Niestety u nas zero słuchania radia w godzinach pracy.
odpowiedź
User
piko
Aż się popłakałem ze śmiechu. Ciekawe, który z dwóch Piotrusiów podsunął nadprezesowi ten "genialny pomysł"
odpowiedź