SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rynek magazynów komputerowych: spada sprzedaż PC Formatu

Bez zmian na rynku prasy komputerowej i magazynów poświęconych gromkomputerowym. Liderem pozostaje PC Format.

Rynek magazynów komputerowych: spada sprzedaż PC Formatu

PC Format (Wydawnictwo Bauer) miał w styczniu 2009 sprzedażogółem na poziomie 121 732 egz. (143 965 egz. w analogicznymokresie 2008 roku) - wynika z danych ZKDP opracowanych przez portalWirtualnemedia.pl.

Na drugim miejscu uplasował się "CD Action" (Wydawnictwo Bauer)- 86 765 sprzedanych egz. (w dół o 9 proc.). Na podium znalazł sięteż magazyn o grach komputerowych 'Komputer Świat (dwutygodnik -Axel Springer Polska) - 71 257 egz. (spadek o 33 proc.).

styczeń


2009

2008

ZKDP

Sprzedaż ogólem

PC Format121732143965
CD Action8676595647
Komputer Świat(dwutygodnik)71257106909
PC World5326260238
Chip4655663109
Next MagazynKomputerowy4161577268
Komputer ŚwiatGry3128428577
Komputer ŚwiatEkspert"3118240236
Click3034749753
Play2771043146
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rynek magazynów komputerowych: spada sprzedaż PC Formatu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl