SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jest nowa rzeczniczka prasowa Centralnego Portu Komunikacyjnego

Nową rzeczniczką prasową Centralnego Portu Komunikacyjnego została Agnieszka Stefańska-Krasowska, która pełni równocześnie funkcję zastępcy dyrektora biura prasowego.

Agnieszka Stefańska Agnieszka Stefańska

Agnieszka Stefańska-Kraszewska do CPK przeszła z Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni, w którym przez ponad 3 lata zajmowała się komunikacją. 

W latach 2015-2021 była koordynatorką zespołu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa. Wcześniej, przez blisko 2 lata była rzeczniczką prasową w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

W latach 2003-2013 była dziennikarką “Rzeczpospolitej”.

Ostatnio rzecznikiem prasowym CPK był Konrad Majszyk, który równocześnie pełnił funkcję dyrektora komunikacji i PR. Nie udało nam się ustalić, czy pozostaje w strukturach spółki. 

Przypomnijmy, że trwa przetarg dotyczący audytu działań marketingowych i PR CPK - termin składania ofert mija w ostatnim tygodniu kwietnia. 

Maciej Lasek, pełnomocnik rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego, podczas czwartkowej debaty w Sejmie ujawnił wybrane dane dotyczące wydatków na promocję inwestycji w roku 2023. Na kampanie promocyjne w telewizji, prasie i outdoorze wydano szacunkowo co najmniej 11,2 mln - podał polityk.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/centralny-port-komunikacyjny-cpk-wydatki-promocja-koniec-debata

Na początku lutego Maciej Lasek, pełnomocnik rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego ujawnił, że na kampanie promocyjne w telewizji, prasie i outdoorze wydano szacunkowo co najmniej 11,2 mln

Dołącz do dyskusji: Jest nowa rzeczniczka prasowa Centralnego Portu Komunikacyjnego

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
miś społeczny
Portu nie ma, ale stołki są.
2 0
odpowiedź
User
Jan
Grazynowo maks... rzecznik od zaorania cpk. Jak oni prowadza komunikacje, hejtuja sami siebie na wlasnych socjalach. To nawet w usa juz sie z tego smieja.
1 1
odpowiedź