SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Rzeczpospolita” i „Parkiet” z wyższymi cenami

Z początkiem stycznia drożeją wydawane przez Gremi Media dzienniki „Rzeczpospolita” i „Parkiet”.

Article

Cena „Parkietu” została podwyższona z 9,50 do 11,50 zł. Tyle kosztuje każde wydanie dziennika, ukazującego się od poniedziałku do soboty.

W przypadku „Rzeczpospolitej” poniedziałkowe numery drożeją z 7,30 do 8,30 zł. Poprzednio 7,30 zł dziennik kosztował też we wtorki, środy i czwartki, a w piątki jego cena wynosiła 8,30 zł.

„Plus Minus”, sobotnio-niedzielne wydanie „Rzeczpospolitej”, podrożało już na początku grudnia ub.r. - z 9,50 do 11,50 zł.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Z początkiem stycznia drożeją też, o złotówkę, „Gazeta Wyborcza” i „Puls Biznesu”. Natomiast Polska Press w ub.r. dwukrotnie, w styczniu i jesienią, podniosła ceny swoich dzienników regionalnych, w październiku podrożał również „Dziennik Gazeta Prawna”.

W trzecim kwartale ub.r. skonsolidowane przychody Gremi Media - wydającej też dziennik „Sport”, miesięcznik „Uważam Rze Historia” oraz mającej pakiety kontrolne w firmach e-Kiosk i Kancelarie RP - zmalały o 2,9 proc. do 23,65 mln zł, a zysk netto spadł z 3,12 mln do 657 tys. zł.

Z początkiem stycznia br. do zarządu firmy został powołany Radosław Kucko.

Dołącz do dyskusji: „Rzeczpospolita” i „Parkiet” z wyższymi cenami

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ala
Gazety w druku czeka rychły koniec przy tych cenach .
18 0
odpowiedź