SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

S4 dla Roca

Agencja Reklamowa S4 wygrała duży przetarg.

Nowym klientem S4 jest firma Roca Polska, największy w Europie producent wyposażenia łazienek. Roca przedstawiła S4 wyzwanie: zbudować świadomość marki oraz przedstawić konsumentom ofertę obejmującej szeroki zakres wyposażenia łazienek zaznaczając, że w portfolio firmy znajdują się propozycje odpowiednie właściwie dla każdej grupy konsumentów.

     

W tej historii S4 prezentuje łazienki, jakie każdy widz może odnaleźć w swojej biografii – ładne, eleganckie, ciepłe, przytulne i rzeczywiste – takie wnętrza naprawdę mogą znaleźć się w każdym domu czy mieszkaniu. W 30- oraz 15-sekundowym spocie bohaterowie przechodzą między pomieszczeniami jak gdyby przez „zaczarowane“ drzwi. Kamera prowadzi widza przez kolejne pomieszczenia, ukazując widzowi codzienne, domowe historie bohaterów – zakochanych dwudziestolatków, młodych rodziców, czy pary, która osiągnęła już życiowy sukces.

Wpadająca w ucho ścieżka dźwiękowa to doskonale znany kanon Pachelbela, jednak inspiracją dla S4 był przede wszystkim film Zbigniewa Rybczyńskiego do piosenki Johna Lennona „Imagine“. Te dwa czynniki sprawiają, że spot przyciąga uwagę dźwiękiem i obrazem – optymistyczna melodia, ciepły głos lektora i niekonwencjonalny sposób prowadzenia kamery wyróżnia spot Roca z tła agresywnych, krzyczących reklam. 

Efekt uzyskany przez zdobywcę Złotego Lwa na FPFF w Gdyni reżysera i operatora Bartka Prokopowicza, doskonale ilustruje wizerunek Roca jako marki odpowiedniej dla osób w każdym wieku i etapie życiowej ścieżki. Do tego szlif materiału w nagrodzonym licznymi wyróżnieniami studiu Platige Image i gotowe.

Premiera spotu – 3 kwietnia.

Klient: Roca Polska Sp. z o.o.
Copywriter: Klementyna Kantorek
Art Director: Paweł Celewicz
Client Service: Agnieszka Cachro 
Creative Director: Michael Heidtman

Director: Bartek Prokopowicz
Produkcja: Jakub Kubicki / Graffiti Film (Warszawa)

Audio: ITI / Ztudio (Warsaw)
Postproduction: Platige Image (Warszawa).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: S4 dla Roca

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl