SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sakowicz, Szulczyński i Kończyński dyrektorami współzarządzającymi K2

W agencji K2 funkcje dyrektorów współzarządzających objęli Krystyna Sakowicz, Arkadiusz Szulczyński oraz Artur Kończyński. Zastąpili w tej roli Tomasza Tomczyka i Łukasza Lewandowskiego, którzy skupią się teraz na kierowaniu całą Grupą K2.

Krystyna Sakowicz, Artur Kończyński (w środku) i Arkadiusz Szulczyński Article

Jako dyrektorzy współzarządzający K2 Krystyna Sakowicz będzie odpowiadać za obsługę klienta, Arkadiusz Szulczyński za kreację i strategię, a Artur Kończyński za technologie i user experience. Taki podział obowiązków ma ułatwić agencji równomierne rozwijanie kompetencji reklamowych i technologicznych.

Przez ostatnich 6 lat agencją zarządzali Tomasz Tomczyk i Łukasz Lewandowski, łącząc to z kierowaniem całą Grupą K2 (Tomczyk jej prezesem, a Lewandowski wiceprezesem tak samo jak Rafał Ciszewski). Obecnie w większym stopniu zajmą się wsparciem rozwoju pozostałych spółek należących do firmy.

W skład Grupy K2 oprócz agencji K2 wchodzą K2 Media, K2 Web Systems, K2 Search, K2.pl, Good, K2 TM, Oktawave oraz mniejszościowe udziały w MDPL i Fastbanking. W pierwszych trzech kwartałach ub.r. Grupa zanotowała 54 mln zł przychodów ze sprzedaży i 4,4 mln zł zysku netto (zobacz szczegóły).

Krystyna Sakowicz pracuje w K2 od 8 lat, a przez ostatnie 4 lata pełniła funkcję account directora. Odpowiada za współpracę z kluczowymi klientami agencji, m.in. Nokią, IKEĄ, Grupą Żywiec czy marką L'Oréal.

Arkariusz Szulczyński jest związany z K2 od 15 lat. Początkowo odpowiadał za całokształt współpracy agencji z kluczowymi klientami, od 2007 roku był innovation directorem, a przez ostatnie cztery lata - creative directorem. Współtworzone prze niego projekty były nagradzane w polskich i zagranicznych konkursach i festiwalach reklamowych, w części z nich (m.in. Cannes Lions, Media Trendy, Złote Orły i KTR) Szulczyński w ostatnich latach był jurorem.

Artur Kończyński z K2 związany jest od 5 lat. Pełnił funkcję account directora, zarządzając zespołem kierowników projektów, analityków oraz produkcją IT. Przez ostatni czas odpowiadał za rozwój biznesu w zakresie projektów portalowych i integracyjnych, budowę zespołu analityków systemowych i analityków danych oraz współpracę z partnerami technologicznymi.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sakowicz, Szulczyński i Kończyński dyrektorami współzarządzającymi K2

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl