Promocja Samsunga: 3,5 tys. zł zwrotu za kupno nowego smartfona. Na liście Galaxy S22, Galaxy Flip3 lub Galaxy Fold3

Samsung wprowadził ponownie promocję o nazwie Odkup. Nowa edycja oferty trwa do 17 lipca  2022 roku i obejmuje zakup smartfonów z serii Galaxy S22 oraz Galaxy Flip3 i Galaxy Fold3. Wymieniając aktualny smartfon na nowego Galaxy w ramach Samsung Odkup można zyskać do 3,5 tys. złotych gwarantowanego zwrotu.

ps
ps
Udostępnij artykuł:

Samsung informuje, że nowa promocja potrwa do 17 lipca br. i obejmuje smartfony Galaxy S22, Galaxy S22+, Galaxy S22 Ultra, Galaxy Flip3, Galaxy Fold3, kupione u wybranych partnerów handlowych.

Dla kogo oferta?

Producent wyjaśnia, że aby skorzystać z obecnej promocji należy:

  • Do 24 lipca 2022 r. aktywować urządzenie.
  • Do 31 lipca 2022 r. pobrać z aplikacji Samsung Members kod promocyjny.
  • Do 31 lipca 2022 r. wypełnić formularz Odkup dostępny na dedykowanej stronie, do którego użytkownik zostanie przekierowany z aplikacji Samsung Members, a następnie wysłać odsprzedawane urządzenie do organizatora Programu Odkup.

Według zapowiedzi, w ramach programu Odkup jego organizator, firma Foxway umożliwia sprzedaż wybranych smartfonów. Weryfikacji, czy dany smartfon może być odsprzedany w ramach akcji można dokonać na stronie programu.

Samsung zapewnia, że uczestnicy, którzy spełnią warunki określone w regulaminie promocji, będą uprawnieni do otrzymania zwrotu środków, którego wysokość zależy od stanu i modelu smartfona sprzedawanego na rzecz Foxway. Ostateczna kwota odkupu składa się z: kwoty zaoferowanej przez Foxway za odsprzedawany smartfon i dodatkowej kwoty zwrotu, fundowanej przez Samsunga.

Zgodnie z obietnicą, kwota odkupu zostanie przelana na konto uczestnika w ciągu 21 dni od zakończenia wyceny sprzedawanego smartfona.

ps
Autor artykułu:
ps
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nowi aktorzy z gwiazdorem "1670" reklamują ING Bank Śląski

Nowi aktorzy z gwiazdorem "1670" reklamują ING Bank Śląski

Multikino zamyka dwa kina

Multikino zamyka dwa kina

Dwa miesiące i nic. Książka Karoliny Opolskiej nadal bez erraty. Gra na zwłokę?

Dwa miesiące i nic. Książka Karoliny Opolskiej nadal bez erraty. Gra na zwłokę?

Szefowie mediów są pesymistami. Oto 10 wniosków z raportu Reuters Institute

Szefowie mediów są pesymistami. Oto 10 wniosków z raportu Reuters Institute

Republika chce sama powalczyć o reklamodawców. "Czują, że tracą pieniądze"

Republika chce sama powalczyć o reklamodawców. "Czują, że tracą pieniądze"

Przelew pod choinkę. TVP dostała kolejne miliony z budżetu państwa

Przelew pod choinkę. TVP dostała kolejne miliony z budżetu państwa