SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

San Markos z Ecorysem będą ubiegać się o zlecenia

Agencja reklamowa San Markos i Ecorys nawiązały partnerstwo na rzecz realizacji wspólnych projektów zarówno komercyjnych, jak i z sektora finansów publicznych.

fot. Shutterstock.com Article

Współpraca ma polegać na wspólnym ubieganiu się o udzielenie zamówień, poprzez zawiązanie konsorcjum lub w postaci partnerstwa Ecorysu, w projektach realizowanych przez San Markos.

Partnerstwo reguluje kwestie dotyczące podziału obowiązków między partnerami w związku z realizacją i zarządzaniem przyszłymi projektami, w tym m.in. zarządzanie finansowe i przepływ środków finansowych pomiędzy partnerami.

„Jestem przekonany, że partnerstwo z Ecorysem wzmocni nasze szanse dzięki synergii doświadczeń obu firm, łączących doświadczenia publiczne i komercyjne” - mówi Tomasz Dembiński, CEO San Markos.

Ecorys jest międzynarodową grupą firm specjalizujących się w badaniach, doradztwie i usługach z zakresu zarządzania z siedzibą w 11 państwach. Grupa jest obecna na rynku europejskim od 1929 roku.

„Najcenniejszym wkładem Ecorysu, który zwiększy komunikacyjną moc San Markos, będzie umiejętność skutecznego działania w projektach sektora publicznego, ale i spore doświadczenie w realizacji kampanii społecznych” - dodaje Mateusz Halicki, prezes zarządu Ecorys Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: San Markos z Ecorysem będą ubiegać się o zlecenia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl