SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

San Markos zareklamuje województwo lubelskie

Agencja San Markos wygrała otwarty przetarg na przygotowanie i realizację kampanii reklamowej województwa lubelskiego. O zlecenie starało się 13 agencji.

San Markos zareklamuje województwo lubelskie

Kampania województwa lubelskiego przygotowana przez San Markos będzie promować potencjał oraz walory gospodarcze i turystyczne tego regionu. Akcja będzie skierowana zarówno do potencjalnych inwestorów, jak i turystów.

San Markos na potrzeby kampanii opracuje strategię i hasło reklamowe, 45-sekundowy spot i reklamę outdoorową. Działania będą współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.

W przetargu dotyczącym tego zlecenia San Markos zdobyła 88,6 pkt na 100 możliwych (60 za scenariusz spotu, 20 za kreację billboardu, a 20 za cenę), wyprzedzając SG24 (55,5 pkt), 4DB (63,5 pkt), DSK (57,6 pkt), Czart (76,8 pkt), Szkołę Mistrzów Reklamy (39 pkt), konsorcjum Ideopolis, Amigos Media i Makmar Consulting (59 pkt), Ecorys Polska (64,8 pkt) oraz Giełdę Mediową (61,1 pkt). Kilka agencji wycofało swoje oferty.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: San Markos zareklamuje województwo lubelskie

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ile..
ok, a ile to bedzie kosztowalo podatnika???
9 9
odpowiedź
User
brawo
w takim towarzystwie wygrać, to jak przegrać życie
11 9
odpowiedź