SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sanofi w kampanii zachęca, by "prowadzić się zdrowo". W reklamie Kuba Przygonski i Mikołaj Marczyk

Firma farmaceutyczna Sanofi rozpoczyna kampanię pod hasłem "Prowadź się zdrowo", której celem jest podniesienie świadomości mężczyzn na temat roli wątroby w organizmie i konieczności badania jej w kierunku NAFLD. Jej ambasadorami zostali kierowcy rajdowi: Kuba Przygoński oraz Mikołaj Marczyk.

Za przygotowanie idei, strategii, kreacji oraz za realizację działań nowej kampanii Sanofi odpowiada agencja Publicis Poland należąca do Publicis Worldwide.

-W projektowaniu kampanii, których celem jest edukacja skupiająca się na promowaniu zdrowych nawyków dążymy do tego, by przełamać schematy i kreatywnie podchodzić do tematu. Tak jest także w przypadku tej kampanii. Odniesienie do motoryzacji nie jest przypadkowe. Z naszego insightu wynika, że mężczyźni bardziej dbają o swój samochód niż o własne zdrowie. O regularnym serwisowaniu auta pamiętają zawsze, ale gdy przychodzi czas na wykonanie badań kontrolnych własnego organizmu, odkładają to w czasie. Dlatego, by dotrzeć z przekazem edukacyjnym, dotyczącym zagrożenia dla wątroby jakim jest NAFLD, zaproponowaliśmy zestawienie tych dwóch sytuacji. Zaprosiliśmy do współpracy osoby, które dla wielu mężczyzn mogą być autorytetem w dziedzinie motoryzacji, i które jednocześnie mogą także skutecznie zachęcić panów do badania stanu wątroby – powiedziała Diana Świątek, account supervisor z Publicis Poland.

Ambasadorami kampanii zostali kierowcy rajdowi: Kuba Przygonski i Mikołaj Marczyk. Do akcji zaproszono także influencerów: Zachara OFF oraz Patryka Mikiciuka.

Na potrzeby akcji agencja stworzyła serię spotów, które będą pokazywane w kanałach telewizyjnych oraz emitowane w mediach społecznościowych. Działania w formie kampanii displayowych będą prowadzone na portalach tematycznych oraz na portalach o tematyce ogólnej. Reklamy będą emitowane także w wybranych stacjach radiowych.

Przy realizacji kampanii pracuje również agencja MSL odpowiedzialna za działania PR. Produkcję spotów powierzono studiu Papaya, postprodukcją zajęło się studio Lunapark. Za planowanie mediów odpowiada PHD Media.

 

 

najnowsze wiadomości

Dołącz do dyskusji: Sanofi w kampanii zachęca, by "prowadzić się zdrowo". W reklamie Kuba Przygonski i Mikołaj Marczyk

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl