SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Screen Network wymienia swoje ekrany LED na ekrany nowej generacji

Firma Screen Network (należąca do grupy kapitałowej 4Fun Media) zaczęła wymianę ekranów LED w swoich nośnikach na ekrany nowej generacji.

Article

W nośnikach instalowane są ekrany z diodami 8 mm, co przy 50 metrowej powierzchni ekranów daje zagęszczenie sięgające 4000 pikseli na metr kwadratowy. - Jest to nowa jakość na polskim rynku digital-out-of-home przekładająca się na fotorealistyczną jakość i możliwość emisji dowolnych rozmiarowo treści w prezentowanych na ekranach kampaniach reklamowych - podkreśla Agnieszka Godlewska, prezes Screen Network.

Jednocześnie firma wprowadza nowe nazewnictwo swojej sieci ekranów LED City. Podzielono je na cztery grupy: Standard, Standard Plus, Quality i Super Quality.

Do Screen Network należy 40 ekranów LED, w marcu wymienionych zostanie sześć, a potem nowe ekrany będą sukcesywnie instalowane w pozostałych.

- Zmiana ta nie tylko wpłynie na podniesienie jakości samych ekranów, ale również pozwoli na ich nową kategoryzację. Dzięki temu nasi klienci zyskają bardziej przejrzystą identyfikację nośników - zapewnia Agnieszka Wilczyńska, dyrektor działu sprzedaży w Screen Network.

Do Screen Network należy 23,5 tys. ekranów w 3,6 tys. lokalizacjach w 553 miastach w całej Polsce. Są one zarządzane w ramach zintegrowanego systemu informatycznego, dzięki czemu firma oferuje klientom zakup w systemie programmatic poprzez platformę Adform.

Screen Network należy do grupy kapitałowej 4Fun Media, półtora roku temu kupiła też spółkę PRN Polska obsługującą sieć ekranów w 47 supermarketach Carrefour. W pierwszych trzech kwartałach ub.r. grupa 4Fun Media w segmencie reklamy zewnętrznej zanotowała 13,03 mln zł wpływów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Screen Network wymienia swoje ekrany LED na ekrany nowej generacji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl