SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sebastian Karpiel-Bułecka o Polakach w reklamach wody Żywiec Zdrój (wideo)

Pod hasłem „Najlepsze czerpiemy ze źródła” zaczęła się kampania reklamowa wody mineralnej Żywiec Zdrój z udziałem piosenkarza Sebastiana Karpiela-Bułecki. Akcję przygotowały i realizują firmy Young & Rubicam Brands, VML Poland i MediaCom Warszawa.

Sebastian Karpiel-Bułecka w reklamie wody Żywiec Zdrój Article

W spotach Żywca Zdroju Karpiel-Bułecka opowiada o najważniejszych cechach Polaków, w tym stereotypowych wadach, które jednak okazują się zaletami. - Pokazujemy korzenie marki, ale przede wszystkim tak ważne dla Polaków tradycję i autentyczność. Stanowią one element naszej wspólnej tożsamości oraz natury każdego z nas. W naszych kampaniach zachęcamy, by być po stronie natury i czerpać z niej to, co najlepsze - opisuje Magdalena Kosińska, marketing manager marki Żywiec Zdrój.

Karpiel-Bułecka od kilku lat jest ambasadorem akcji społecznej „Po stronie natury” wspierającej sadzenie drzew w Beskidzie Żywieckim (zobacz szczegóły). W br. zostanie zorganizowana jej siódma edycja.

Akcja reklamowa od 5 maja obejmuje telewizję i kina (pięć wersji spotu: trzy 30-sekundowe, 60-i 90-sekundowa) oraz internet (m.in. konkurs na YouTubie, w którym widz, odpowiadając na pytania w trakcie emisji spotu, będzie mógł zadecydować o jego zakończeniu).

Kreacją kampanii i realizacją spotów zajęła się agencja Young & Rubicam Brands, działania w internecie realizuje agencja VML Poland, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaCom Warszawa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sebastian Karpiel-Bułecka o Polakach w reklamach wody Żywiec Zdrój (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl