SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

SEC Newgate CEE tworzy specjalizację luxury marketing, na czele Justyna Adamczyk

Agencja SEC Newgate CEE poszerza zakres świadczonych usług o luxury marketing. Za nową specjalizację odpowiada Justyna Adamczyk, nowa managing partner SEC Newgate CEE.

Justyna AdamczykArticle

SEC Newgate CEE rozbudowuje ofertę i stawia na marki luksusowe, a także "te, które będą chciały zaoferować swoim odbiorcom wyjątkowe doświadczenia hospitality" - czytamy w komunikacie.

Justyna Adamczyk, nowa managing partner SEC Newgate CEE, poszerzy usługi agencji o luxury marketing i zajmie się doradztwem biznesowym i marketingowym dla firm z sektora premium.

SEC Newgate CEE stawia na marki luksusowe

- Istotnym wyróżnikiem SEC Newgate CEE jest dostęp do konsultantów o tak wysokim profilu zawodowym, potwierdzonym zawodowymi sukcesami i różnorodnością zrealizowanych kampanii. Dziś możemy ogłosić, że także klienci reprezentujący sektor dóbr i usług luksusowych znajdą się w doświadczonych rękach jednej z najlepszych ekspertek w kraju”, mówi Zofia Bugajna-Kasdpeke, vice president & founding partner SEC Newgate CEE.

Justyna Adamczyk od ponad dwóch dekad pracuje jako doradca strategiczny i personalny dla międzynarodowych koncernów oraz najważniejszych funduszy inwestycyjnych. Twórczyni, kierowniczka i wykładowczyni kierunku „Kreowanie i Zarządzanie Markami Luksusowymi” na Uniwersytecie SWPS. Wieloletnia prezes i redaktor naczelna polskiej edycji Żółtego Przewodnika Gault&Millau - jednej z dwóch, obok czerwonego przewodnika Michelin, międzynarodowych marek na światowym rynku przewodników kulinarnych.

Zbudowała pozycję marki Gault&Millau w Polsce oraz wprowadzała ją na wiele rynków m. in. Japonii, Kanady, Maroka, Izraela czy Gruzji. Prowadzi program „Ambasady Luksusu” w Discovery TVN.

SEC Newgate CEE to agencja public affairs, public relations i creative, która powstała w grudniu 2020 roku. Współzałożycielami i współwłaścicielami agencji są Zofia Bugajna-Kasdepke, Sebastian Hejnowski oraz Joanna Poniatowska. Od marca ub.r. większościowym udziałowcem firmy jest globalna sieć PR SEC Newgate.

Dołącz do dyskusji: SEC Newgate CEE tworzy specjalizację luxury marketing, na czele Justyna Adamczyk

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl