SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

SEC Newgate CEE strategicznym partnerem MullenLowe Group

MullenLowe Group, do której należą agencja reklamowa MullenLowe Warsaw i dom mediowy MullenLowe MediaHub zawarły umowę, która rozszerza zakres dotychczasowej współpracy.

Ewa Góralska, członkini zarządu Article

SEC Newgate CEE i MullenLowe Group sformalizowały swoją współpracę w zakresie biletarnej promocji swoich usług, kontrolowanego dostępu do bazy klienckiej oraz specyficznego dla danej branży know how.

MediaHub, MullenLowe Warsaw i SEC Newgate CEE mają komplementarne usługi w obszarach mediów, reklamy i PR. Grupa MullenLowe od sierpnia 2020 roku była klientem agencji SEC Newgate CEE. Teraz podpisano umowę o partnerstwie.

SEC Newgate CEE wspiera agencję kreatywną i dom mediowy w projektach związanych z earned media,  w działaniach prospołecznych, kampaniach CSR oraz programach sustainability. Ponadto agencja jak dotychczas odpowiada za działania PR spółek w MullenLowe Group, w tym za doradztwo strategiczne, pozycjonowanie ekspertów domu mediowego i agencji reklamowej oraz prowadzi ich biuro prasowe.

Dom mediowy MediaHub wspiera SEC Newgate w obszarach takich jak strategia mediowa, planowanie i zakup mediów oraz dostęp do zaawansowanych narzędzi digitalowych. MediaHub stanowi ponadto zaplecze agencji SEC Newgate CEE w zakresie data-driven insights.

- SEC Newgate jest partnerem, który doskonale uzupełnia nasze kompetencje i pozwala oferować naszym Klientom pełne spectrum usług w ramach komunikacji 360. Dlatego włączamy usługi PR do naszej oferty, pracujemy razem przy przetargach, poszerzamy zakres doradczy. Co ważne, robimy to płynnie, działając jak jeden, zintegrowany zespół - powiedziała Ewa Góralska, managing director MediaHub i członkini zarządu MullenLowe Group.

Dołącz do dyskusji: SEC Newgate CEE strategicznym partnerem MullenLowe Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl