SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

313 tys. widzów śledzi „Sędzię Annę Marię Wesołowską” w TTV

Po ponad trzech tygodniach emisji court-show „Sędzia Anna Maria Wesołowska” w TTV śledziło średnio 313 tys. osób. Stacja w tym paśmie wypada lepiej od TVN7, ale słabiej od TV4 i TV Puls.

fot. Telewizja TVN fot. Telewizja TVN

Court-show „Sędzia Anna Maria Wesołowska” to polska wersja niemieckiego formatu „Sędzia Aleksander Hold” (niem. „Richter Alexander Hold”), która emitowana była w TVN w latach 2006-2011. Formuła fabularno-dokumentalnego cyklu polega na rozpatrywaniu różnych spraw karnych.

Należący do Telewizji TVN kanał TTV podjął decyzję o reaktywacji projektu, którego nowe można oglądać w tej stacji od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, począwszy od 2 września 2019 roku. Akcja formatu niezmiennie odbywa się na sali sądowej, a na wokandzie znajdą się sprawy, które rozstrzyga sędzia Anna Maria Wesołowska.

Do 23 września premierowe odcinki „Sędzi Anny Marii Wesołowskiej” oglądało średnio 313 tys. widzów. Przełożyło się to na 3,09 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 3,38 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 3,33 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Dotychczas najwięcej widzów zgromadził odcinek court-show z 5 września. Śledziło go 416 tys. osób.

TTV w paśmie emisji „Sędzi Anny Marii Wesołowskiej” wypada lepiej od telewizyjnej Siódemki, która w tym czasie ma 1,17 proc. udziału. Stacja jednak radzi sobie słabiej od TV4 (4,09 proc.) i TV Puls (3,53 proc.).

Z kolei w grupach 16-49 i 16-59 TTV wśród analizowanych stacji zajmuje miejsce drugie.

„Sędzia Anna Maria Wesołowska” to show sądowy, który przez pięć i pół roku emisji w TVN (od 6 marca 2006 roku do 19 grudnia 2011 roku) doczekał się 634 odcinków. Wszystkie rozprawy poprowadziła Anna Maria Wesołowska - sędzia Sądu Okręgowego w Łodzi, która grała w serialu samą siebie. W ostatnich latach cykl powtarzano na różnych antenach z Grupy TVN. Odcinki dostępne są również w Player.pl.

Za produkcję nowych odcinków court-show bez zmian odpowiada Constantin Entertainment Polska.

W 2018 roku udział TTV w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów wyniósł 2,14 proc.

Dołącz do dyskusji: 313 tys. widzów śledzi „Sędzię Annę Marię Wesołowską” w TTV

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Fred
Dno dna.
0 0
odpowiedź
User
Marek T.
Panie Kurdupski ma pan braki w wiedzy! Sędzia Anna Maria Wesołowska to nie jest pierwszy polski szoł sądowy. Czemu wprowadza pan czytelników w błąd?!
0 0
odpowiedź
User
Spike
Siódemka ma inne priorytety - patrz BB - co będą ludzi edukować, skoro mogą siać zgorszenie.
0 0
odpowiedź