SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Semahead będzie obsługiwać działania reklamowe Black Red White w internecie

Agencja Semahead wygrała przetarg na kompleksową obsługę reklamową firmy meblarskiej Black Red White w digitalu. Oznacza to kontynuację dotychczasowej współpracy.

Article

Firmy nie ujawniają szczegółów dotyczących przetargu, nie zdradzają też, na jak długo zawarły umowę o współpracy.

Postępowanie dotyczyło kompleksowej obsługi digitalowej opartej o synergię działań performance i wizerunkowych w oparciu o planowanie i zakup mediów, działania sprzedażowe w oparciu o platformy Google, Facebook, Allegro, afiliację, analitykę i optymalizację UX, strategię i egzekucję działań marketing automation, SEO oraz działania content marketingowe.

W związku z wygranym przetargiem w Semaehead powstał dedykowany zespół do obsługi BRW, który realizuje bieżące działania w oparciu o przygotowanie dedykowanego modelu atrybucji, dynamiczną lokację budżetów oraz autorskie podejście do tworzenia i egzekucji strategii marketingowej wykorzystujące metodykę design thinking.

Opracowana przez agencję strategia 360 będzie objęta koncepcyjnym monitoringiem, który zakłada regularne spotkania korygujące z udziałem uczestników projektu.

- Obszar marketingu digitalowego oraz cała branża meblarska podlegają nieustannym zmianom. W związku z tym zmieniają się też nasze potrzeby i zwiększają wymagania. Naszym celem było wyłonienie agencji, która sprosta obecnym warunkom i zapewni kompleksową obsługę w zakresie marketingu 360. Zdecydowaliśmy się na ponowne podjęcie i jednoczesne rozszerzenie współpracy z agencją Semahead. Wierzymy, że wysiłki, które podejmiemy wspólnie będą owocne i przed każdą ze stron otworzą wiele możliwości rozwoju - komentuje Magdalena Matela, e-commerce manager w BRW. Współpraca rozpoczęła się z początkiem sierpnia.

W ostatnim czasie firma BRW zakończyła przetarg na obsługę mediową decydując się na kontynuację współpracy z Havas Media (Havas Media Group)

Z kolei w zakończonym przetargu reklamowym obsługę kreatywną powierzyła agencji FCB Bridge2Fun, co oznaczało koniec kooperacji z Heart&Brain.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Semahead będzie obsługiwać działania reklamowe Black Red White w internecie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl