SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Septagon 2”, „Policjantki i Policjanci 10” i „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny 6” od 4 marca w Czwórce (wideo)

W poniedziałek, 4 marca telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję nowych sezonów codziennych seriali „Septagon”, „Policjantki i Policjanci” i „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, które emitowane będą w swoich stałych pasmach.

Article

O godz. 18.00 od poniedziałku do piątku pokazywany będzie drugi sezon serialu „Septagon” - oryginalnego polskiego formatu łączącego elementy sensacyjne, przygodowe i komediowe. Cykl opowiada o pracownikach tytułowego biura detektywistycznego i prowadzonych przez nich śledztwach. W nowym sezonie pojawią się nowe twarze i rozbudowane zostaną wątki życia prywatnego bohaterów.

W rolach głównych zobaczymy m.in. Żanetę Tymków, Anetę Rak, Marcina Malika, Michała Waleszczyńskiego, Pawła Jeziółkowskiego, Elżbietę Lisowską-Kopeć i Wojciecha Zygmunta. Producentem serialu jest firma Tako Media.

Godzinę później (również od poniedziałku do piątku) będzie można oglądać premierowe odcinki dziesiątego już sezonu „Policjantek i Policjantów”. W nowej serii zmianom na komendzie i w składzie patroli, towarzyszyć będą zwroty akcji w życiu zawodowym i prywatnym bohaterów.

W stałej obsadzie serialu pojawi się Laura Samojłowicz, która dołączy do odtwórców ról znanych z poprzednich sezonów: MariuszaWęgłowskiego, Magdy Malcharek, Bogusława Kudłka, Magdy Szczepanek, Pawła Monsiela, Wojciecha Sukiennika, Anny Kukawskiej, Maryli Morydz, Bartka Piekarskiego, Małgorzaty Kałuzińskiej i Macieja Tomaszewskiego.

Z kolei o godz. 20 od poniedziałku do czwartku Czwórka pokazywać będzie premiery serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”.

W nowym sezonie do stałej obsady „Sprawiedliwych..." - którą stanowią m.in. Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Urszula Bogucka, Tomasz Radawiec,  Gabriela Oberbek, Magdalena Margulewicz, Michał Kitliński, Agata Skórska, Sasza Reznikow, Przemysław Kapsa, Marika Tomczyk - dołączą Monika Mrozowska i Jędrzej Taranek.

Producentem „Policjantek i Policjantów” oraz „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego” jest ATM Grupa. Z kolei „Septagon” produkuje firma Tako Media.

 

Dołącz do dyskusji: „Septagon 2”, „Policjantki i Policjanci 10” i „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny 6” od 4 marca w Czwórce (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl