SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Serce dla Marcina"

Sukces akcji Radia Wawa i Axel Springer Kontakt

Aż 51.184 złote udało się zebrać słuchaczom Radia Wawa w ramach przedświątecznej akcji pomocy  Marcinkowi oczekującemu na skomplikowaną i kosztowną operację dzięki, której będzie mógł zacząć normalne życie. 15.000 złotych to kwota, jaką na antenie wygrali słuchacze, pozostałe pieniądze to zysk z SMS-ów nadesłanych w ramach akcji. Pieniądze te zostaną przekazane przez radio oraz współpracującego ze stacją operatora usług SMS-owych firmę Axel Springer Kontakt.

Antenowa akcja trwała od 6.XII do 26.XII.  Formacja Nieżywych Schabuff nagrała specjalną piosenkę "List do Świętego Mikołaja" dedykowaną Marcinkowi. Przez 20 dni na antenie radiatrwał niezwykły konkurs. Słuchacze wygrywali pieniądze na operację trzylatka i pamiątkowe single z tą piosenką.

- Jestem wzruszony, bardzo wzruszony takim odzewem i dziękuję radiu Wawa oraz wszystkim słuchaczom za udział w tym przedsięwzięciu - mówi Olek Klepacz, wokalista Formacji N.S. - teraz wiem, że moja praca ma jakiś sens.
- … a my wiemy, że mamy fajnych słuchaczy. W takich chwilach wraca wiara w ludzi i sens tego co robimy - dodaje Monika Tarka - prezenterka stacji.

Marcin ma trzy lata i żyje tylko dzięki aparaturze, do której przez cały czas jest podłączony w szpitalu. Jedyna szansą na przeżycie malucha jest operacja serca.  Trzeba tylko zebrać odpowiednią sumę pieniędzy na wykonanie szeregu kosztownych operacji.    
 
- Pragniemy serdecznie podziękować naszym słuchaczom za wielkie serce i wszystkie nadesłane SMSy, dzięki którym uda się uratować Marcinka - dodaje Jarosław Paszkowski, Dyrektor Programowy stacji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Serce dla Marcina"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl