SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Pati” od 28 kwietnia w Player.pl, serial promują trzy plakaty. „Pokazują bohaterkę w odmiennych emocjach i nastrojach”

W piątek, 28 kwietnia w serwisie Player.pl zadebiutuje nowy serial „Pati”, będący spin-offem „Skazanej”. TVN Warner Bros. Discovery rozpoczyna kampanię promującą nowy projekt, na którą składają się trzy plakaty pokazujące różne stany emocjonalne głównej bohaterki.

Article

Tytułowa Pati to bohaterka „Skazanej”, która dzieli celę z Alicją Mazur (Agata Kulesza). Z czasem obie kobiety zaprzyjaźniają się, a Pati uczy sędzię jak przetrwać w trudnym świecie zakładu karnego.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

W nowym serialu Player Original widzowie będą śledzić losy Patrycji Cichy przed wydarzeniami pokazanymi w „Skazanej”. - Główna bohaterka zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki - Julity. To na „Pati” spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem - Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności, nie rezygnuje jednak z walki o marzenia - informuje biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

Ewa Gawryluk i Magdalena Walach w obsadzie

W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiej pojawią się też m.in. Konrad Eleryk (Krystian), Agnieszka Przepiórska (Julita, matka Pati), Natalia Wolska (Natalka, siostra Pati), Fryderyk Surowiec (Natanek, brat Pati), Ewa Gawryluk (Maria Sobotko), Marek Richter (Tomasz Sobotko), Magdalena Walach (Agata Rulewska), Tomasz Drabek (Marek Rulewski), Filip Gołąb („Sony”), Grażyna Bułka (Wiesia), Ina Sobala (Majka), Ewa Telega (Mistrzyni) i Tomasz Schimscheiner (Wiktor Walicki).

Projekt „Pati” od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstał we współpracy ze scenarzystkami serialu „Skazana”. Za reżyserię odpowiada Bartek Ignaciuk („Podatek od miłości”, „Wielka woda”), a za zdjęcia - Klaudiusz Dwulit („Furioza”).

Serial został już nakręcony, premiera 28 kwietnia w Player.pl

Zdjęcia do produkcji realizowane były od września ub.r. do 17 stycznia br. Scenografią zajął się Maciej Fajst, kostiumami - Katarzyna Baran, a charakteryzacją - Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialny jest Andrzej Kowalski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentką - Katarzyna Czarnecka („Nieobecni”, „Pułapka”).

Premiera „Pati” w serwisie Player.pl odbędzie się w piątek, 28 kwietnia 2023 roku. Cykl składać się będzie z sześciu odcinków, które na platformie będą udostępniane w tygodniowych odstępach.

Startuje kampania „Pati”, projekt promują trzy plakaty

Premiera serialu „Pati” będzie wsparta silną kampanią 360, która właśnie startuje. Obejmie telewizję, digital, OOH, kino, radio i prasę.

Do kampanii stworzono 3 wersje plakatów, pokazujące różne stany emocjonalne głównej bohaterki. - Każdy plakat pokazuje Pati w odmiennych emocjach i nastrojach: rozbawioną dziewczynę, ale też zamyśloną, zatroskaną czy silną młodą kobietę patrzącą wprost na widza - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

- Dzięki temu kampania nabiera różnorodności - każdy z nas może wybrać, jaki nastrój Pati jest nam najbliższy. Jednocześnie fani serialu „Skazana” wiedzą, że życie Pati jest trudne, pełne walki i przeciwności losu, stąd pęknięcia i rysy na zdjęciach tytułowej bohaterki - dodaje.

Według badania Mediapanel w lutym br. player.pl miał 3,28 mln użytkowników, którzy na platformie spędzili średnio 1 godzinę, 59 minut i 22 sekundy.

Dołącz do dyskusji: „Pati” od 28 kwietnia w Player.pl, serial promują trzy plakaty. „Pokazują bohaterkę w odmiennych emocjach i nastrojach”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Hugo
No ciekawe ciekawe to
2 4
odpowiedź
User
maxxa
na pewno będę ogladać uwielbiam postać Pati :D jej slang i jestem ciekawa jej życia przed pójściem do więzienia, trochę szczegółów już krąży w necie
2 4
odpowiedź
User
Piotr
"Skazana:" byla spoko, a ta bohaterka rzeczywiście ciekawa, także czekam na serial. Mam nadzieję, że będzie to dobra produkcja, która miło się obejrzy przy Perle.
1 5
odpowiedź