SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Drugi sezon serialu „Prawdziwe motywy” jesienią w TV Puls

TV Puls w jesiennej ramówce pokaże drugi sezon codziennego paradokumentalnego serialu „Prawdziwe motywy”.

„Prawdziwe motywy 2”; fot. TV Puls/Constantin Entertainment Polska„Prawdziwe motywy 2”; fot. TV Puls/Constantin Entertainment Polska

Kryminalny serial paradokumentalny „Prawdziwe motywy” opowiada o skomplikowanych relacjach międzyludzkich - rodzinnych, przyjacielskich i partnerskich, w których targani emocjami bohaterowie dopuszczają się różnych przestępstw. W każdym odcinku serii policjanci zmierzają się z jedną sprawą kryminalną, w której motywem sprawcy były uczucia - miłość, nienawiść, zazdrość czy pożądanie.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Pierwszy sezon cyklu w TV Puls nadawany był wiosną br. - początkowo w dni powszednie o godz. 16.00, a od 11 maja produkcja była emitowana o 17.00.

Drugi sezon jesienią, trwają zdjęcia

Drugi sezon „Prawdziwych motywów” ma trafić do ramówki TV Puls w jesiennej ramówce 2022 roku.

Drugi sezon „Prawdziwych motywów” będzie liczyć 50 odcinków. Powrócą aktorzy znani z pierwszego sezonu, tacy jak: Łukasz Pawlak, Greta Burzyńska, Patrycja Potyralska, Jacek Mędrala, Jakub Sokołowski, Michał Wołczyk, Adrianna Gruszka, Marek Ulman  i Konrad Makowski.

Do obsady produkcji dołączą: Beata Kacprzyk (w roli pani burmistrz) oraz Jakub Sokołowski, Adrianna Gruszka i Marek Ulman (policjanci).

Aktualnie trwają zdjęcia do nowych odcinków „Prawdziwych motywów”.

Za realizację serialu na zlecenie Telewizji Puls odpowiada Constantin Entertainment Polska. To pierwszy wspólny projekt obu spółek.

Udział TV Puls w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 3,60 proc.

Dołącz do dyskusji: Drugi sezon serialu „Prawdziwe motywy” jesienią w TV Puls

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
TxT
Paradokumenty są jak rak, który opanował polski rynek telewizyjny i niszczy go od środka. W internecie tego typu produkcje są tylko przedmiotem beki i źródłem memów. Niestety to jest realne dziedzictwo p. Miszczaka i jego wpływ na branżę telewizyjną w Polsce.

Drodzy nadawcy róbcie tak dalej a w końcu oglądalność spadnie wam zupełnie do zero, bo widownia dawno się przeniesie do internetowych serwisów VOD.
odpowiedź
User
jaki
Skoro tak, to jak wytłumaczyć ich wysoką oglądalność? Niektóre są emitowane latami i wciąż windują słupki ponad przeciętną danej stacji?
odpowiedź
User
TxT
Skoro tak, to jak wytłumaczyć ich wysoką oglądalność? Niektóre są emitowane latami i wciąż windują słupki ponad przeciętną danej stacji?


Jeśli nie zauważyłeś, to z roku na rok oglądalność wszystkich stacji telewizyjnych tylko maleje. Co mają pokazywać wyniki oglądalności, jak wiele stacji emituje praktycznie tylko tego typu produkcje (głównie dlatego, że są tanie jak barszcz w produkcji, w porównaniu do normalnych seriali)... w takim TVN7 to ponad 12 godzin dziennie. I kto jest głównym widzem? Emeryci i słabo wykształcone gospodynie domowe.
Niestety jak chcesz obejrzeć jakiś wartościowy serial, to musisz dziś zainwestować w abonament HBO Max, Amazon Prime, Netflix czy AppleTV+. W telewizji naziemnej dobrych seriali jest jak na lekarstwo.
odpowiedź