SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

632 tys. widzów „Tajemnicy zawodowej 2” w TVN

Drugi sezon serialu „Tajemnica zawodowa” oglądało średnio 632 tys. widzów, o 242 tys. osób mniej niż „Recepturą” pokazywaną w tym paśmie rok temu. Produkcja dała TVN trzecie miejsce w rynku telewizyjnym - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Magdalena Różczka i Cezary Pazura w „Tajemnicy zawodowej 2”; fot. TVNMagdalena Różczka i Cezary Pazura w „Tajemnicy zawodowej 2”; fot. TVN

Premierowe odcinki drugiego sezonu serialu „Tajemnica zawodowa” na antenie TVN oglądać można było w niedziele o godz. 21.35, w okresie od 4 września do 6 listopada br. Średnia widownia produkcji wyniosła 632 tys. osób, co przełożyło się na 5,37 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 6,16 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 9,08 proc. w grupie kobiet 25-49 zamieszkałych miastach - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Największą popularnością w analizowanym okresie cieszył się piąty odcinek produkcji, który zgromadził przed telewizorami 749 tys. oglądających.

Dla porównania, serial „Receptura”, emitowany w tym samym paśmie jesienią ub.r., oglądało 874 tys. osób, przy udziałach wynoszących odpowiednio 7,17 proc., 8,04 proc. i 7,31 proc. Serial „Tajemnica zawodowa” stracił 242 tys. widzów.

Z kolei premierowe odcinki pierwszego sezonu „Tajemnicy zawodowej” w TVN (w środy o godz. 21.30, w okresie od 17 lutego do 21 kwietnia 2021 roku) śledziło 1,12 mln osób, co przełożyło się na odpowiednio 8,89 proc., 9,87 proc. i 8,72 proc. udziału.

TVN w paśmie nadawania „Tajemnicy zawodowej 2”, czyli w niedzielnym paśmie miedzy 21.37 a 22.40 miał 5,10 proc. udziału. Dało to stacji trzecie miejsce w rynku telewizyjnym. Liderem w tym paśmie była TVP1, która osiągała 18,76 proc. udziału. Drugi był Polsat (7,01 proc.), a czwarty - TVN24 (4,12 proc.).

Wśród widzów w grupie 16-49 TVN był czwarty, a w grupie kobiet 25-49 zamieszkałych miastach - drugi.

Główną bohaterką „Tajemnicy zawodowej” jest Julia (w tej roli Magdalena Różczka), która walczy o oczyszczenie z zarzutów kryminalnych męża - lekarza Andrzeja Żurawskiego (Cezary Pazura).

Jak czytamy w opisie nowych odcinków „Julia uwalnia się z toksycznych więzi, jakie łączyły ją miesiącami z wiarołomnym mężem i jego kochanką. Ale wolność ma swoją cenę. Człowiek, którego dotąd broniła, jako ojca swoich dzieci, teraz staje się jej wrogiem. Z kolei Andrzej szaleje z niepokoju po zniknięciu Kingi. Policja znajduje ją na miejscu wypadku samochodowego, gdzie leżała nieprzytomna kilkanaście godzin. Kobieta trafia na OIOM w głębokiej hipotermii. Lekarze walczą o życie jej i nienarodzonego dziecka”.

W drugim sezonie ponownie pojawią się: Magdalena Różczka (Julia Żurawska), Cezary Pazura (Andrzej Żurawski), Piotr Stramowski (Paweł Miller), Andrzej Zieliński (Wiktor Bielski), Anna Dereszowska (Kinga Górska), Tamara Arciuch (Monika Litwin), Justyna Zielska (Paula Żurawska), Antonina Litwiniak (Lena Żurawska), Marcin Piętowski (Łukasz Madej), Laura Breszka (Ada Wójcik), Marta Klubowicz (Olga Lipska), Wiktoria Gorodeckaja (Ewa Dobrzyńska), Adrian Zaremba (Michał Różański „Misiek”), Mateusz Bieryt (Tymon) i Dariusz Biskupski (Krzysztof, dyrektor szpitala).

Do obsady dołączyli m.in.: Katarzyna Herman (prokurator Gabi Wolska), Dorota Chotecka (Krystyna, siostra Ewy), Mateusz Rusin (Tomasz, brat Kingi), Karolina Porcari (Hanka, lekarka) i Marcin Czarnik (komendant Piotr).

Udział TVN w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 7,33 proc.

Dołącz do dyskusji: 632 tys. widzów „Tajemnicy zawodowej 2” w TVN

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mikołaj
To chyba należy pogratulować sukcesu.
odpowiedź
User
really?
wszyscy już dawno obejrzeli w Playerze
odpowiedź
User
Nick
Bardzo ładny wynik jak na to pasmo. Serdeczne gratulacje
odpowiedź