SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Serwis Book of Lists Online już działa

Wydawca anglojęzycznego magazynu Warsaw Business Journal uruchomił internetową wersję publikacji Book of Lists

Jest to już drugi serwis internetowy firmy New World Publishing Polska, który wspólnie z wortalem www.wbj.pl tworzy najlepsze anglojęzyczne źródło informacji na temat polskiego biznesu dostępne w sieci.

Book of Lists to ukazująca się od 1995 roku publikacja poświęcona najważniejszym polskim przedsiębiorstwom. W wydanej właśnie edycji na 2004 rok można znaleźć informacje na temat 2.000 firm, pogrupowanych w katalogach branżowych według ściśle określonych kryteriów (przychody, zatrudnienie, liczba klientów i inne).

W tym roku po raz pierwszy Book of Lists ukazał się w dostępnej pod adresem www.bookoflists.pl wersji internetowej, znacznie poszerzonej w porównaniu z wydaniem papierowym.

Informacje dostępne w serwisie BOL Online są systematycznie aktualizowane, przez co zwiększa się ich wartość merytoryczna w porównaniu do wersji papierowej, która po jakimś czasie dezaktualizuje się na skutek zmian zachodzących w przedsiębiorstwach. Ponad to możliwość tworzenia własnych rankingów na podstawie dowolnie dobranego kryterium z listy ułatwia korzystanie z ogromnej ilości dostępnych w serwisie danych.

Tradycyjne listy rankingowe dostępne na www.bookoflists.pl zostały poszerzone o informacje, jakie na temat wylistowanych firm pojawiały się na łamach Warsaw Business Journal i Poland AM od 1995 roku. Oznacza to, że na dzień dzisiejszy BOL Online stanowi najpełniejsze anglojęzyczne kompendium wiedzy na temat polskiego biznesu.

"Book of Lists Online został stworzony, ponieważ istnieje ogromne zapotrzebowanie na tego typu serwis. 70 % użytkowników strony WBJ pochodzi z zagranicy. Od wielu z nich dostajemy zapytania dotyczące polskich firm. Postanowiliśmy więc stworzyć serwis, który w jednym miejscu zgromadzi wszystkie potrzebne informacje. Oczywiście będzie on rozbudowywany i stopniowo liczba firm będzie się zwiększać." - powiedział Marcin Musiolik, odpowiedzialny za rozwój biznesowy części internetowej firmy NWPP.

Oprócz artykułów z WBJ i PAM na stronie www.bookoflists.pl pojawiają się także komunikaty prasowe nadsyłane bezpośrednio przez firmy. Twórcy serwisu gorąco zachęcają wszystkie zainteresowane firmy do przesyłania swoich informacji.

"Book of Lists Online to najlepsze i najtańsze narzędzie dotarcia do klientów oraz inwestorów zainteresowanych polskim rynkiem. Zachęcamy wszystkie firmy do nadsyłania swoich informacji" - dodał Marcin Musiolik.

Dostęp do Book of Lists Online jest odpłatny i możliwy w dwóch wariantach: podstawowym, w którym dostępne są dane z list rankingowych oraz zaawansowanym, umożliwiającym przeglądanie zarówno list, jak i treści artykułów oraz informacji nadsyłanych przez firmy.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Serwis Book of Lists Online już działa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl