SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Serwisy Radia ZET i Antyradia z grami internetowymi od Grupy Onet-RASP

Grupa Onet-RAS Polska na zlecenie Eurozetu przygotowała i obsługuje dwa serwisy z grami internetowymi: Gry.radiozet.pl i Gry.antyradio.pl. Pierwszy raz firma współpracuje w takim zakresie z zewnętrznym wydawcą.

Article

Serwisy Gry.radiozet.pl i Gry.antyradio.pl zostały przygotowane przez Grupę Onet-RAS Polska z wykorzystaniem własnej platformy i portfolio gier. W każdym znajduje się ponad 30 darmowych gier internetowych.

Grupę Onet-RASP odpowiada także za bieżącą obsługę stron. To pierwszy przypadek takiej współpracy firmy z zewnętrznym wydawcą.

- Grupa Onet-RAS Polska dzięki wsparciu technicznemu, które zapewnia DreamLab, swojemu know-how w obszarze gamingu i umowom z przeszło 50 producentami gier online i mobilnymi może dostarczać firmom zewnętrznym w Polsce i poza nią serwisy z grami online i mobilnymi w dowolnym języku z odpowiednio dostosowanym portfolio - podkreśla Patrycja Rodzińska-Szary, szefowa działu monetyzacji produktów w Grupie Onet.pl odpowiedzialna za biznes gamingowy w Grupie Onet-RASP.

- Wchodzimy w dynamicznie rozwijający się obszar rynku, w którym dotąd nas nie było. Dzięki współpracy możemy zaoferować internautom zupełnie nowy produkt. Gry online to wartość dodana do naszych serwisów, których DNA to rozrywka i informacja. Od strony biznesowej w modelu, w którym współpracujemy z RASP - dodatkowe źródło przychodu dla obu stron - opisuje Tomasz Sofuł, dyrektor działu internetowego Grupy Eurozet.

Współpraca wydawców jest oparta m.in. na podziale zysków z mikropłatności za płatne opcje w grach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Serwisy Radia ZET i Antyradia z grami internetowymi od Grupy Onet-RASP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl