SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Biczysko: z home.pl do zarządu Shopera

Rada nadzorcza spółki e-commerce’owej Shoper do zarządu powołała Piotra Biczysko, przez ostatnie 8 lat członka zarządu firmy home.pl.

Piotr Biczysko Article

W Shoperze Piotr Biczysko objął stanowisko członka zarządu ds. finansowych.

Poprzednio przez 8 lat był członkiem zarządu i dyrektorem finansowym w spółce home.pl. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora finansowego m.in. w firmach PC Factory, MLS i Barlinek. Ma ponad 20 lat doświadczenia zawodowego, zajmował się zarządzaniem finansami przedsiębiorstw, controllingiem, pozyskiwaniem finansowania oraz przejęciami i fuzjami.

Ukończył studia na kierunku finanse i bankowość oraz podyplomowe studia z rachunkowości na Uniwersytecie Szczecińskim.

Marcin Kuśmierz na czele Shopera

Prezesem Shopera od początku br. jest Marcin Kuśmierz, poprzednio szef home.pl. Wiceprezesem Shopera jest Krzysztof Krawczyk, a na początku kwietnia do zarządu jako chief commercial director został powołany Paweł Rybak.

W zeszłym tygodniu Shoper zadebiutował na warszawskiej giełdzie. W ofercie publicznego 27,1 proc. akcji spółki zostało sprzedane za 363 mln zł, po 47 zł za sztukę.

W czwartek na koniec sesji za akcję Shopera płacono 61,80 zł, co dawało kapitalizację w wysokości 1,76 mld zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Biczysko: z home.pl do zarządu Shopera

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl