SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sieć sklepów Intermarché z nowym prezesem

Nowym prezesem sieci Intermarché w Polsce został Maciej Ćwikliński, przedsiębiorcę, który jest jednocześnie właścicielem dwóch supermarketów pod tym szyldem. W nowej roli wesprze go zarząd, złożony wyłącznie z właścicieli sklepów Intermarché w Polsce.

Article

Powołanie Ćwiklińskiego to pierwsza strategiczna zmianę w strukturach firmy dokonana przez nowego prezesa Grupy Muszkieterów Sławomira Czarneckiego.

Maciej Ćwikliński stanie na czele spółki SCA PR Polska, odpowiedzialnej za budowanie i realizację strategii handlowej sieci w całym kraju oraz na czele spółki SCA Petrole, która nadzoruje dystrybucję paliw do blisko 70 stacji paliw działających przy supermarketach szyldu. Jest to jego druga kadencja w roli prezesa, do której wraca po kilkuletniej przerwie.

Ćwikliński prowadzi obecnie dwa punkty sprzedaży Intermarché - w Słupcy i Błoniu. Ukończył Politechnikę Poznańską, a przed przystąpieniem do Muszkieterów zdobywał doświadczenie w kilku firmach handlowych na kierowniczych stanowiskach. W ramach zaangażowania na rzecz Grupy zajmował się marketingiem sieci, a także negocjacjami zakupowymi. Pełnił również funkcję członka zarządu IMMO Muszkieterowie, spółki odpowiedzialnej za rozwój i zarządzanie majątkiem Grupy w Polsce.

- Powierzenie mi na nowo misji zarządzania siecią Intermarché jest wyrazem zaufania dla mnie i całego zarządu, który wraz ze mną weźmie odpowiedzialność za przyszłość marki w Polsce. Naszym kluczowym celem jest powrót do rozwoju, aby w perspektywie kilku najbliższych lat osiągnąć masę krytyczną. Po okresie restrukturyzacji jesteśmy gotowi na to, aby, wykorzystując wszelkiego rodzaju możliwości, w tym poprzez przyłączenia istniejących sklepów, sieci oraz aliansów zakupowych, sukcesywnie realizować nakreślone plany wzmocnienia pozycji Intermarché na polskim rynku. Równolegle będziemy także zabiegać o klientów, konstruując właściwą politykę handlową całego szyldu, wszystkich sklepów i stacji paliw – mówi Maciej Ćwikliński, prezes dyrekcji handlowej Intermarché w Polsce.

Zarząd Intermarché złożony z przedsiębiorców

W składzie zarządu dyrekcji handlowej Intermarché w Polsce znaleźli się:
· Katarzyna Jaworek (właścicielka Intermarché w Łowiczu),
· Rafał Becela (właściciel Intermarché w Wolsztynie i Zbąszyniu),
· Grzegorz Kańtoch (właściciel Intermarché w Bukownie),
· Marek Cieluba (właściciel Intermarché w Lipnie).

Grupa Muszkieterów wyróżnia się modelem biznesowym, w ramach którego kluczowe funkcje w strukturach Grupy pełnią zrzeszeni w niej przedsiębiorcy. Sieć Intermarché tworzy niespełna 250 niezależnych właścicieli supermarketów. 
 

Dołącz do dyskusji: Sieć sklepów Intermarché z nowym prezesem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl